Pěstounka vyměnila dvě děti za papouška kakadu

Papoušek kakadu  (Autor: Wikipedia.org)
Autor: Famous - 
3. března 2009
12:17

Otoč se má milá dozadu, sedí tam papoušek kakadu, chtěla si zřejmě notovat Donna Greenwellová, pěstounka tří dětí z americké Louisiany. A bílého ptačího seladona si opatřila velmi výhodně, vyměnila ho s bezdětným párem za dva své svěřence.

Paul a Brandy Romerovi nebyli s bílým papouškem spokojeni, tolik toužené děti jim nenahradil. A tak se rozhodli, že ho prodají za patnáct set dolarů. Ozvala se nakonec jistá Donna Greenwellová, která jim nabídla za dva tisíce dolarů dvě děti, které měla v péči. Dvojice s výměnným obchodem souhlasila a teď kouká na svět spolu s krkavčí matkou přes mříže.

Nakonec se prý Romerovi s Greenwellovou dohodli, že jí dají papouška a 175 dolarů a ona jim předá čtyři a pět let staré dítě, o něž pečovala jiné ženě v rozvodovém řízení. Greenwellová, řidička kamionů, se na policii hájila tím, že potřebovala získat peníze na adopční řízení. Třetí dítě jí teď úřady odebraly a umístily do jiné pěstounské rodiny.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

david5000 ( 3. března 2009 14:55 )

Ale ten papoušek je nadherný. To se nedivím, že ho vyměnila za dva cizí parchanty.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud