Kim Čong-il byl severokorejský sexsymbol: Vůdce a jeho ženy!

Autor: Ladislav Leimer, simao.k - 
23. prosince 2011
10:30

Jeho částečně vyholené hlavě, stylovým dioptrickým brýlím a uniformám nemohly ženy nikdy odolat. Alespoň podle severokorejské propagandy. Vůdce komunistické země Kim Čong-il (†69) měl opravdu status sexsymbolu, s kým ale ve skutečnosti uléhal do lože? Zprávy o vůdcově milostném životě komunistický režim utajoval stejně dobře jako ty o výzkumu jaderných zbraní.

Kolik tak měl ve skutečnosti nepřitažlivý Kim Čong-il milenek a manželek, věděl jen on sám a toto tajemství si také odnesl do hrobu.

Jeho první známou milenkou byla severokorejská herečka Song Hye-rim. Když se s vůdcem seznámila, byla vdaná, ale vůdce ji donutil rozvést se. Song se později stala matkou nejstaršího vůdcova syna Kim Jong-nama (40). Jeho narození však oba dlouho tajili. Zemřela osamocena v roce 2002 v moskevské nemocnici.

Kimova jediná oficiálně přiznaná žena Kim Young-sook byla dcerou vojenského úředníka. Ke sňatku ji donutil Kimův otec. Z oficiálního manželství se narodila dcera Kim Sul-song (36).

Další známá Kimova milenka byla Ko Young-hee (†51), v Japonsku narozená tanečnice, která byla podle některých zpráv později jeho manželkou. S ní zplodil vůdce dva syny – Kim Čong-čula (30) a Kim Čong-una (27).

Právě nejmladší syn zesnulého vůdce komunistů se má v Severní Koreji chopit moci. Bude mít u žen takový úspěch jako jeho otec? Už si na hlavě vyholil i stejný účes.

Poslední ženou, která se objevovala po boku Kim Čong-ila, byla jeho sekretářka Kim Ok (47), i ona skončila v jeho posteli. Ale dobrovolně?

gogo ( 28. prosince 2011 11:39 )

Myslím si, že "sex" již leze některým redaktorům Blesku na mozek .... A že by se měli nechat vyšetřit....

kobyla1 ( 24. prosince 2011 02:18 )

No ten je teda sexuálně přitažlivej milej Kim Čong il......jeden by mu dal hned hubana na čelíčko......já bejt baba, tak tady všechno prodám, koupim jízdenku na vlak do Koreje a jedu si s ním vrznout

e.44 ( 23. prosince 2011 19:12 )

Móc hezky napsané: http://www.blisty.cz/art/61592.html hlavně ta poslední věta....

pitkin01 ( 23. prosince 2011 17:35 )

vary ( 23. prosince 2011 17:24 )

Chudák Dáška. Ta proplakala celý obřad.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud