Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, déšť se sněhem -1°C

Krásnou Taiwanku na dovolené vysvlékli makaci

Autor: evak, INT - 
29. listopadu 2011
19:49

Charmian Chen (22) je studentkou z Taiwanu a na ostrov Bali mezi posvátné makaky si vyjela jen tak na dovolenou. Jak je o těchto primátech známo, jsou často hladoví a turisty okrádají o svačiny. Krásku kvůli pamlskům dokonce vysvlékli z šatů.

Při krmení jí totiž jeden kousek kukuřice zapadl za top a dva hladovci se rozhodli, že ho za každou cenu vyloví a šaty jí stáhli. Chen si sice automaticky prsa zakryla, ale i tak se fotografovi podařil zachytit smyslný snímek. Ten obletěl celý svět a ji tak katapultoval mezi hvězdy internetu.

Už na Bali jí volali z taiwanských televizních stanic. Po návratu z dovolené ji doma čekalo překvapení. "Když jsem se vrátila domů, každý si mě chtěl přidat do přátel na Facebooku. Pak jsem viděla ty snímky a okamžitě pochopila, proč mi volali z televizí," popisovala Chen.

"Na Bali to byla legrace. Jenže po návratu stále studuji, takže nechci být slavná kvůli svým prsům. Na druhou stranu, když mi lidé říkali: ´Ty jsi ta opičí holka!´ tak jsem se tomu musela smát," dodala  Charmien.

Ostrované návštěvníky parku, kde makaci přebývají, varují, aby nenosili výrazně barevné oblečení, protože opice provokuje a snaží se ho uloupit. Charmien je proto zjevně zcela uchvátila svým květovaným topem.

jakub-moravec ( 30. listopadu 2011 07:14 )

Dobře, budeš Makaci. A zavřem tě do pokoje s Kalouskem

jakub-moravec ( 30. listopadu 2011 07:12 )

Takové opičky bychom potřebovali a rozmístit je po všech parcích. Také je vycvičit aby svlékali jen hezké holky, ne staré a ne tlusté

black7011 ( 29. listopadu 2011 20:11 )

Chtěl bych být Makaci..

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud