Rodina tajně pohřbila Steva Jobse!

Autor: evak, INT - 
8. 10. 2011
16:24

Spoluzakladatel firmy Apple Steve Jobs (†56), jenž ve středu podlehl rakovině slinivky, byl v pátek v tichosti a kruhu rodinném pohřben. Pohřeb pro veřejnost v plánu není.

Na základě potvrzení rozloučení s významným světovým vizionářem od nejmenovaného zdroje vydal zprávu deník The Wall Street Journal. Zdroj již však nepodal zprávu, kde se pohřeb konal. Až později se k pořádání obřadu přihlásila baptistická církev z Westboro.

Podle společnosti Apple se veřejné rozloučení konat nebude. Jobsovi příznivci mohou zasílat kondolence na e-mail rememberingsteve@apple.com. Jobsova smrt zasáhla celou společnost. Se zármutkem v hlase se k ní vyjádřil americký prezident Barack Obama, šéf konkurenční počítačové firmy Microsoft Bill Gates. Tvůrce sociální sítě Facebook Marc Zuckerberg Jobsovi poděkoval za to, že mu byl životním učitelem.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

blackpepper ( 8. října 2011 18:26 )

Nejlepší, co mohla rodina udělat! Žádná šaškárna pro bulvár a jinou veřejnost. RIP, dear Steve.

Zobrazit celou diskusi
Další videa