Šok: Dítě se narodilo se dvěma obličeji!

Novorozenec se narodil s dvěma obličeji
Autor: bali - 
25. září 2011
18:15

Dva nosíky, dvoje rty, dva páry očí, jeden pár uší. S takovou podobou přišlo na svět miminko v Pákistánu. Jeho rodiče prožívají neskutečný šok. Další jim uštědřili lékaři, když jim oznámili, že jejich miminko přežije maximálně pár týdnů.

Dítě narozené v pakistánském městě Rawalpindi má dva obličeje. Lékaři mu nedávají více jak pár týdnu života. Odborníky navíc zajímá, jestli bylo nebohé dítě obdařeno i dvěma mozky.

Miminko trpí dýchacími obtížemi, není možné ho krmit ústy. Veškerou výživu proto musí dostávat pomocí sondy přímo do žaludku.

Rodiče jsou naprosto zdrcení. Je to jejich třetí dítě. Obě dvě starší děti se narodily a vyrůstají v pořádku.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

alenam ( 26. září 2011 11:46 )

ales1 ? Malformace je jenom jedním z mnoha druhů degenerace. Takže tato část tvojí kritiky je nelogická. V Indii je na jedno dítě postižené malformací zhruba 15 dětí postižených jinými degenerativními změnami. No a ten zbytek také stojí za V Číně se za incest ještě nedávno popravovalo... kerosen má sice problémy s pravopisem, ale jinak má v podstatě pravdu.

587587 ( 26. září 2011 08:13 )

To je hrozné. V takových případech by se to opravdu mělo nechat na přírodě a uměle neudržovat při životě.

ales1 ( 25. září 2011 23:31 )

ono se jich tam nerodí víc v poměru k nemalformovaným, v Indii žije přes miliardu a dvěstě milionů obyvatel a narozdíl od Číny tam dítě, byť znetvořené nehodí chcípnout do strouhy. Jestli je někdo degene, tak je to kerosen, který by hlavně měl vysvětlit těch 95%, zjevně je to odborník

kerosen ( 25. září 2011 21:17 )

rodí se v 95% v těchhle zemích protože se mezi sebou páří rodinní příslušníci,a to už po staletí,díky tomu jsou jejich děti zdegenerovanání a zrůdní

jaga17 ( 25. září 2011 19:53 )

Hodně smutné, že se rodí taková miminka. Je mi líto drobečka i rodičů. Když tohle vidím, jsem šťastna, že mám zdravé děti. Lidé to berou jako samozřejmost. Jak je vidět, tak není.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud