V továrnách na legendární Converse týrají dělníky!

V továrnách na Converse pracují dělníci, kteří jsou rozškrábaní do krve
Autor: INT, mivr - 
14. července 2011
18:18

Za leskem velkolepého prodeje světově oblíbené značky Converse je bída dělníků, kteří v jejích továrnách pracují. Indonéští zaměstnanci jsou prý celí od krve a jejich zaměstnavatelé se o ně vůbec nestarají a nerespektují jejich práva!

Značka Converse, která spadá pod Nike, má hodně co vysvětlovat. Agentura AP zjistila, že dělníci jedné její indonéské továrny jsou nuceni pracovat v otřesných podmínkách. Prý jsou rozškrábaní do krve a nikdo nerespektuje jejich práva. Jejich vedoucí jim prý nadávají do prasat a slepic, což jsou pro lidi z muslimských zemí nejhorší nadávky, fackují je a házejí po nich boty.

V továrně pracuje okolo deseti tisíc zaměstnanců, převážně žen. Za hodinu si tam vydělají v přepočtu necelých devět korun. "Jsme bezmocní. Zbývá nám jen zůstat a trpět. Když se ozveme, propustí nás," řekla jedna z nich.

1912 ( 15. července 2011 07:42 )

VŽDYT JIŽ DÁVNO DŘEME V AUTOMOBILKÁCH I ELEKTRONICE

1912 ( 15. července 2011 07:41 )

ano máte pravdu stačí sledovat ty vlaky plné kontejnerů z Asie !!!!!!!!!!!!!!!po EUROP2 !!!A natož v přístavech jezdila jsem s manželem u plavby tak Hamburk ,,Amstrdam .Antverpy je toho důkazem !!!!Je z toho až hrůza když toto vidíte jak nás zavalují těmi TRETKAMI a vším z Asie i ta Amerika je již zahlcena v obchodech KDE KOUPÍTE TYTO SRAČKY NEBOT JSEM TAM POBÝVALA 3 MĚSÍCE a dnes již ti ČÍNANI I INDOVÉ OBOUVAJÍ I ŠATÍ AFRIKU !!!!A MYSLÍM ,ŽE ZE ZNAČKOU TO NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO

jahodove_ticho ( 14. července 2011 22:09 )

domorodci za pár kaček vyrobí, dá se na to nóbl logo a tady se mastí kapsa exkluzivitou. Tak to dělá 95% firem s hadrama a obuví

jahodove_ticho ( 14. července 2011 22:08 )

djaba ( 14. července 2011 21:54 )

Devět korun je pro ty lenochy dost , nebojte ,za pár neděl budeme za to samé dřít i tady.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud