Pedofil znásilňoval děti ve školce, hrozí mu doživotí!

Pedofil Paul Wilson v úterý přiznal 47 trestných činů z 50. Hrozí mu doživotí
Autor: evak - 
7. 6. 2011
20:26

Pedofilní učitel ve školce Paul Wilson (20) byl obviněn ze zneužívání dětí a vydírání dívek na internetu. Sám se přiznal ke 47 z 50 činům. Mezi nimi bylo i znásilnění 3-leté holčičky. Hrozí mu doživotí.

Po internetu obtěžoval 22 dívek mezi 12 až 15 lety. Donutil je, aby mu poslaly své erotické fotky. Poté jim vyhrožoval, že jestli neudělají, co jim řekne, rozešle je všem jejich přátelům. Ze strachu tak dívky posílaly stále nová videa a fotky. Wilson měl i několik virtuálních identit, přes které své oběti stíhal.

To ovšem pedofilovi nestačilo. Pracoval v mateřské školce, kam rodiče s důvěrou odkládali svá dítka. Nečekali, že tam po nich jejich učitel bude vyžadovat orální sex. Ke všem těmto činům se Wilson přiznal. Soudce četl všechny zločiny přes 30 minut, mezi nimi bylo i šíření dětské pornografie.

"Cítila jsem se tak hloupá, styděla jsem se, že jsem mu podlehla. Jak kdyby mě znásilnil," řekla u soudu jedna z obětí internetového vydírání. "Musíme veřejnost před vámi chránit," řekl soudce Davis, poté co ohlásil, že pedofilovi hrozí doživotí.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

paja296 ( 7. června 2011 21:19 )

pověsit za ptáka do průvanu

torremolinos ( 7. června 2011 20:55 )

kriply bych rovnou rozprodal na náhradní díly.

Zobrazit celou diskusi
Další videa