Neděle 24. října 2021
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Jasno 11°C

Učitel se upálil z nešťastné lásky k osmileté dívce

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Archív)
Autor: ivas, mivrk - 
28. března 2011
19:01

Bývalý učitel základní školy Neil Wilkes (29) už neunesl lásku, kterou cítil ke své teprve osmileté žačce, kterou soukromě učil. Dívence napsal "Miluji tě" a upálil se.

Pan Wilkes z britského Hyde soukromě učil osmiletou dívku a zamiloval se do ní. Sblížil se i s jejími nic netušícími rodiči a dělal rodině společnost i ve dnech volna. Poté se však odhalilo, že má k dívce velice nevhodný vzah. Upadl do depresí a rozhodl se k obřadní sebevraždě. Napsal dítěti "Miluji tě" a vzal si život.

Deprese, protože ji nevídal

V průběhu vyšetřování jeho přátelského vztahu k dítěti mu byl zakázán přístup k rodině i holčičce. Po skončení vyšetřování byl zdevastovaný, rodina ho samozřejmě zcela odřízla ze svého života. Potýkal se s hlubokými depresemi a pokusil se předávkovat léky.

Jeho psycholožka sdělila vyšetřovací komisi, že jí tři dny před sebevraždou řekl, že doufá, že se bude moci k učení vrátit. To už se mu ale nesplní. Deprese asi byly tak velké, že se to rozhodl ukončit. V říjnu minulého roku jel do Derbyshire. Zde dítěti napsal textovou zprávu "Miluji tě a vždy budu." a poté se upálil. Ohořelé tělo našli dva kolemjdoucí muži.

krokuss ( 28. března 2011 23:20 )

děs a běs

pompadurka ( 28. března 2011 20:28 )

proc pisete o vecech z rijna minuleho roku nebo jeste starsich a porad jen z Velke Britanie? To se nikde jinde nic nedeje?

Zobrazit celou diskusi
Další videa