Pusťte mě, nebo ji probodnu mečem, řval šílený otec

Muž vyhrožoval, že nebude mít žádné slitování a že dceru zabije
Autor: INT, mivr - 
2. června 2011
10:30

Bál se, že skončí ve vězení, a vyhrožoval, že probodne dceru samurajským mečem! Muž z čínské provincie Yunnan ujel od nehody a když ho dopadla policie, popadl svou malou holčičku, k hrudi jí přiložil meč a křičel, že ji probodne, pokud ho nenechají jet.

Zhang Gang (34) z čínské provincie Yunnan ujel od autonehody, ale místní policie ho po patnácti minutách dopadla. Muž se ale asi bál, že mu hrozí vězení. Vymyslel ďábelský plán, jak docílit toho, aby ho nechali být. Popadl svou malou dceru May, vyvlekl ji z auta a k hrudníku jí přiložil samurajský meč. Policistům vyhrožoval, že pokud ho nenechají odjet, nemilosrdně ji zabije! Dítě bylo v šoku a plakalo.

"Slyšela jsem jet auto a potom jsem viděla, jak policie zablokovala silnici. Z vozu vystoupil tento muž, mával mečem a držel něco, co jsem si původně myslela, že je panenka. Pak jsem zjistila, že je to dítě. Bylo v šoku a když začal řvát, rozplakalo se. Měl velký meč, držel ho u hrudi holčičky a křičel, že jestli nenechají jít, nemilosrdně ji zabije. Pak vlezl zpět do auta, ale meč stále držel u dcery," vypověděla místní farmářka, která celé drama viděla na vlastní oči.

Brzy přijel trénovaný policejní vyjednavač a vše se do hodiny urovnalo. Dítě otec odevzdal do péče odborníků a rodiny hned. O tom, jestli muž skončil ve vězení, se zatím neinformovalo.


Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

kudlankabezbozna ( 2. června 2011 16:24 )

v Číně vůbec celkem moc nemají rádi malé děti - vždyť to je pořád dokola ty hororové historky o tom, jak nějakej úchylnej zmetek přepadne školku s kudlou a vyvraždí půlku osazenstva

letajici_svec2 ( 2. června 2011 14:45 )

prace pro snaipera, jako otec stejne selhal, v Cine by s tim nemuseli mit problem picnout ho mezi oci zmetka

crakazasecrak ( 2. června 2011 13:01 )

CHCEME PRAVDU,CHCEME PRAVDU A LÁSKU TA MUSÍ ZVÍTĚZIT I PO DVACETI LETECH MUMLÁ JEŠTĚ V ZÁVĚRU HAVEL

broucajz ( 2. června 2011 12:49 )

A k čemu by to bylo dobré?

georgina.k ( 2. června 2011 12:44 )

Co kdyby Blesk zavedl alespoň jeden den v měsíci jako den výhradně pozitivních zpráv? Bylo by to tak nemožné?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud