Oběť kanibala Elena (†30): Zakřiknuté děvče z dědiny

24. 5. 2011
16:33

Elena Gudjáková (†30) byla tiché, zakřiknuté ale hodné děvče. Tak o druhé oběti kanibala Čurka mluví její sousedé ze slovenské dědinky Oravské Veselé pri Námestove.

Z vesnice, kde žila, zmizela v červenci loňského roku. Po smrti kanibala Čurka začali mít její rodiče obavy, že by právě ona mohla být jednou z jeho obětí. Jejich obava se bohužel naplnila.

Eleninu rodinu lituje celá obec. "Je to hrozná tragédie! A může za to internet," rozhořčovali se pro slovenský deník Plus někteří obyvatelé podhorské vísky.

"Elenka byla tiché, zakřiknuté, ale dobré a slušné děvče. Chudáci rodiče, aspoň ale mají jistotu, co se s dcerou stalo a nemusí žít dál v nejistotě. Aspoň Elenku důstojně pochovají," povzdechli si přátelé rodiny.

Rodiče Eleny zařizují potřebné věci. Její sestra o tragédii, která je postihla, nechtěla mluvit. I rodina druhé zavražděné dívky Lucie Uchnárové (†20), která před smrtí vedla se svým vrahem děsivou internetovou komunikaci, se od nalezení pozůstatků jejich milované dcery vyhýbá kontaktům s veřejností.

kacota ( 25. května 2011 19:52 )

ježiši ty si fakt ...

kacota ( 25. května 2011 19:51 )

bolo to presne tak jak píšeš...

znojmacka ( 25. května 2011 08:24 )

čtenáři, ale zkrat se jen zamyslel nad tím, že nemusel ty lidi konzumovat. A zkrate, v jednom z prvních článků, který ti ušly bylo, že Čurko Švýcarovi psal, že sní jeho penis. Takže pepř v batohu na odehnání zvířat a zásoba koření zřejmě doma v kredenci.

znojmacka ( 25. května 2011 08:20 )

holce někde psali, že byla snad v 15 znásilněná a důsledkem toho ještě otěhotněla. Dítě si nechala vzít, ale psych. problémy z toho zůstaly a nedokázala se s tím vyrovnat. Pokud to bylo opravdu znásilnění a ještě s "následkem", tak se není čemu divit, že měla depky a psychiku v haj.zlu. Pochybuju, že by byla zvrhlá a chtěla se nechat sežrat, spíš neměla odvahu SAMA si vzít život.

crakazasecrak ( 25. května 2011 06:55 )

jojoooooooo lepší že skončily na pekáčiiiiiiii

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa