Chtěla se rozvést, usekl jí hlavu!

Muzzammil Hassan s půvabnou manželkou ve studiu televize, kde jí usekl hlavu.  (Autor: isifa.com)
Autor: INT, fab, koj - 
8. února 2011
13:38

Chtěl v očích Američanů vylepšit obraz muslimů, ale své ženě usekl mečem hlavu! To je v krátkosti absurdní životní příběh Muzzammila Hassana, majitele televizní stanice Bridges TV. Před kamerou propagoval rovnoprávnost pohlaví a vzájemnou toleranci. Když mu ale manželka ukázala rozvodové papíry, sáhl po meči...

K hrozné popravě došlo ve studiu Hassanovy televizní stanice téměř přesně před dvěma lety. S pohlednou manželkou Aasiyou si tu domluvil schůzku s tím, že si 'vysvětlí' svoje problémy. Hassan, původem Pákistánec, si ale jako argument přichystal starodávný rituální meč. Když mu žena řekla, že před několika dny podala žádost o rozvod, změnil se v kata!

Žena ho prý zneužívala

Až teď ho porota v americkém Buffalu shledala vinným. Hassan svůj čin nikdy nepopíral a sám se přihlásil policii. Tvrdil ale, že byl obětí zneužívání ze strany manželky. Porota však jeho obhajobu nepřijala a uznala ho vinným z vraždy druhého stupně. Již v minulosti u Hassanových, kteří spolu měli dvě děti, několikrát zasahovala policie kvůli domácímu násilí. Hassanovi hrozí až doživotní vězení. O výši trestu rozhodne soudce 9. března.

Televizi Bridges TV, která byla první televizní stanicí v angličtině zaměřenou na americké muslimy, spustil Hassan se svou ženou v roce 2004. V době zahájení vysílání tvrdil, že chce, aby Američané po teroristických útocích na New York a Washington z 11. září 2001 neházeli muslimy do jednoho pytle.

mumla ( 7. září 2013 14:08 )

U nás MUSÍ?? Umíš si představit, že i ženskou její práce baví a chce tam chodit?? A v čem je náš systém extrémní?? Vždycky si ťukám na čelo, jak ženská z civilizace může obhajovat muslimy.

beruschka7t ( 9. února 2011 10:45 )

muslim se hlavně musí o rodinu postarat a uživit ji je to pro něj to nejdůležitější. Opravdu to není o tom, že by manželka musela přinest 1/2 příjmu jako u nás (u nás musí u nich nesmí ). Oba systémy mají své výhody i nevýhody a myslím, že ten náš i jejich je velmi extrémní

mandat ( 8. února 2011 21:53 )

Muslim muze vsechno,muze kdykoliv zenu zapudit a poslat zpet k rodine,muze ji i zabit.Zena nesmi nic,nesmi se ani na jineho muze podivat,natoz odejit od manzela.To je ta rovnopravnost v ocich islamu.Bohuzel a to se jen tak nezmeni.

palko1961 ( 8. února 2011 14:55 )

ho pripravit o hlavu ale rezat pomalu tupym nozem. Parchant jeden spinavy.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud