Nařídil jsme útok proti letišti, přiznal islámský radikál

Doka Umarov přiznal, že nařídil útok na letiště Domodědovo  (Autor: youtube.com)
Autor: ČTK, jos - 
8. února 2011
07:59

Vůdce muslimských povstalců ze severního Kavkazu Doku Umarov v pondělí prohlásil, že nařídil sebevražedný atentát na moskevské letiště Domodědovo, při kterém 24. ledna zemřelo 36 lidí a další více než stovka byla zraněna.

Informovala o tom dnes agentura Reuters. Ve videonahrávce, kterou zveřejnil islamistický server www.Kavkazcenter.com, Umarov teroristický útok na moskevské letiště popisuje jako "speciální operaci" proti ruskému lidu a ruskému premiérovi Vladimiru Putinovi.

Šestačtyřicetiletý Umarov na nahrávce, která byla údajně pořízena v den útoku, také pohrozil, že boj za nezávislý muslimský stát na severním Kavkazu přinese další podobné útoky.

Sebevražedný atentát na Domodědovu podle ruských vyšetřovatelů spáchal dvacetiletý mladík z ruského severního Kavkazu, jehož identitu však úřady vzhledem k dalšímu vyšetřování neprozradily. Média již dříve spekulovala o tom, že atentátník patřil ke skupině podřízené Umarovovi.

palko1961 ( 8. února 2011 15:01 )

ze si tentokrat ten Umarov zadrel poradnou trisku do zadku. Putin to tak nenecha a na Kavkaze potece mnohem vice krve, nez na letisti. Odveta bude mnohem tvrdsi !

smrk ( 8. února 2011 11:09 )

qqqq ( 8. února 2011 09:28 )

Představme si že se něco podobného stane na Ruzyni. Asi bychom se dost naštvali , většina z nás by volala po odplatě . A to jsme připosraný národ. Vůbec se nebudu divit rusům když ty inteligenty srovnají . Nejlépe jejich vlastní medicínou.

smrk ( 8. února 2011 08:50 )

Už od pohledu debil, který pošle jiné na smrt a sám je schovaný v horách a lepí se mu zadek strachy aby ho někdo nezastřelil - islámista jak vyšitej, vy umírejte - já budu křičet !!!

cuoresportivo ( 8. února 2011 08:30 )

bush mladší na fotke ))))

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud