Dívce se z Berlusconiho v ložnici udělalo zle

Autor: INT, ap - 
1. 2. 2011
15:54

Skandál kolem sexuálních mejdanů italského premiéra Silvia Berlusconiho neutichá. Dívky, které se jeho luxusních orgií účastnily, začínají mluvit. A i když samotný Silvio o sobě rád mluví v těch nejlepších barvách, ukazuje se, že ne všech "děvčatech" vzbuzoval tu pravou vášeň.

„Bylo to jak v tureckém harému, celý Berlusconiho palác byl obsazen d*vkami a všechny jsme mu byly k dispozici,“ tak popsala orgie v Berlusconiho paláci luxusní prostitutka Patrizia D'Addario. Ne všem dívenkám" ovšem italský Casanova imponoval.

Bylo mi z něj špatně

Italský premiér dlouho odmítal, že by si s desítkami mladičkých dívek, které ho navštěvovaly, užíval sexu. Jeho tvrzení začíná mít ale trhliny. Italská média zveřejnila nahrávku, v níž jedna z prostitutek popisuje divoké večírky svojí kamarádce.

"Ty si nedovedeš představit, co on s těmi děvčaty dělá," říká do telefonu dívka a kamarádku seznamuje s tím, že za jeden večer si může vydělat i 5000 eur (120 tisíc Kč). Ona sama prý s Berlusconim na rozdíl od další její kamarádky Aris nespala.

Příležitost měla. Berlusconi si ji vybral mezi dvaceti dívkami a vzal ji do ložnice. "Byla jsem psychicky na sex připravena, ale když jsem se na něho podívala, tak se mi udělalo špatně," uvedla prostitutka s tím, že raději požádala Berlusconiho, aby mohla odejít.

Dívky přišly o práci

Ani některá další děvčata na Berlusconiho večírky nevzpomínají v nejlepším. Barbora Fagioli (24), bývalá modelka Playboye, si v rozhovoru s britským deníkem The Telegraph stěžuje, že od provalení skandálu nedostala žádnou zakázku.

A podobným problémům čelí i další dívky z desítek slečen, které si Berlusconi tolik oblíbil.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

hanzohatori ( 2. února 2011 10:56 )

by neměl nikdo brát vážně. Kromě toho, že za své "služby" dostaly zaplaceno by ještě chtěly odškodné za "morální" újmu. Celé je to nechutné a ty děvy se rády zviditelní kydáním špíny na svéhobývalého /možná/ zákazníka. A k tomu Topolánkovi: Co je komu po tom, jestli se v soukromí opaluje nahý nebo ne? Pohoršovat se nad tím mi připadá ubohé. Ještě víc ubohé je to, že nějaký šmírák leze do soukromí s fotoaparátem v ruce. Jak by se vám to líbilo milí spoluobčané, kdyby vás šmírovali třeba na chatě a pak vaše fotky prodávali do bulváru. Mně to přijde jako skutečný hnus!

siroky11 ( 1. února 2011 16:52 )

tomik007 ( 1. února 2011 16:31 )

a vyhodila savli

Zobrazit celou diskusi
Další videa