Středa 14. duben 2021
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Obama vybral "prvního psa" USA: Portugalský vodní!

V Bílém domě se nakonec bude prohánět takový portugalský vodní pes
V Bílém domě se nakonec bude prohánět takový portugalský vodní pes  (Autor: profimedia.cz)
Autor: pol - 
27. února 2009
07:14

Dcery amerického prezidenta Obamy se nemohou dočkat 13. dubna, kdy dostanou štěňátko, které jim otec slíbil za trpělivost při volební kampani.

Ačkoliv Sasha (7) tatínka prosila, aby ho dostala už 1. dubna, bude si muset počkat na školní volno. První dáma přitom časopisu People prozradila, že volba padla na portugalského vodního psa. Starší dcera Malia (11) má totiž alergii, tak bylo potřeba pečlivě volit mazlíčka, kterého bude snášet.

Sasha a Maila se na psíka moc těší Sasha a Maila se na psíka moc těší | AP

Jediné, co zatím není jasné, je jméno »prvního psa« USA. Měl to být Frank nebo Moose. "Nelíbí se mi. Říkám jim, pojďte a pohrajte si trochu s těmi jmény," rozhodla Michelle Obama.

cordata ( 27. února 2009 19:08 )

Portíci jsou úžasní, velmi vitální a milí psi, kteří mají od přírody bonus, že nelínají. Máme doma dvouletou fenku tohoto plemen a mohu jen doporučit. Letos plánujeme i naše první štěňátka. Více informací na webu www.cordata.cz

kasetky ( 27. února 2009 15:34 )

Portík je super. My máme doma 5 portíků. Je zřejmé že má vkus. Jen ta fotka na začátku . Takto má vypadat portík www.kasetky.cz nebo taky tady www.mokry-bandita.com

kapr55 ( 27. února 2009 15:01 )

ale je to karvinský vodní pes nejen amerika ale i my tady doma máme takovou rasu

Zobrazit celou diskusi
Další videa