Učitel (30) se podřezal přímo ve škole

ilustrační foto
Autor: tbc, INT - 
1. 10. 2009
18:45

Třicetiletý kantor Vysokého učení technického v Brně spáchal sebevraždu přímo v budově školy. Podle dostupných informací si na život sáhl kvůli sílícím depresím a obavám ze ztráty zaměstnání.

Na internetových diskusích se ovšem objevily názory jeho studentů, které ho označovaly za nejlepšího kantora, s jakým se na škole setkali. „Dával do toho všechno, ledaže by udělal nějakej velkej průšvih a nedokázal se smířit s tím, že by měl skončit s něčím, co pro něj bylo vším,“ uvedl Milan P. z Poličky.

„Je to pro školu obrovská tragédie. S ohledem na citlivost události a přání rodiny ale nebudeme zveřejňovat bližší informace,“ řekla serveru novinky.cz mluvčí univerzity Jitka Vanýsková. Pedagogovu smrt už vyšetřuje i policie. „Kriminalisté nyní zjišťují okolnosti smrti,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Učitel si podřezal žíly v kuchyňce pro kantory. Vše vidělo několik studentů, kteří se muži snažili poskytnout první pomoc. Zraněním ale na místě podlehl.

Doporučujeme
sakra ( 2. října 2009 15:04 )

Běž do ***e.

unius ( 1. října 2009 21:24 )

cau lidi, mrknete na tenhle clanek !! http://tojesila.cz/cz/s16/KAUZA-TOSKANA/c1596-Pujcena-lod-Pershing-64/n2195-Kolik-Topolanek-utratil- za-pronajem-Pershingu-64-se-asi

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa