Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 12°C

Odporné: Kočku dostal pes na hraní!

Pes dostal kočku na hraní.
Pes dostal kočku na hraní.  (Autor: Jiří Slepica)
Autor: Pavel Ryšlink - 
26. srpna 2009
06:14

Na kusy své mrtvé kočky, kterou jim zakousl sousedův pes, se celý týden museli dívat Jiří a Pavla Slepicovi z Bystrovan na Olomoucku. Hororové divadlo pro ně nachystal soused, který mrtvolku zvířete nechal psovi na hraní.

„Je to hrůza. Stalo se to předminulý týden z pátku na sobotu a od té doby to máme pořád na očích. Máme co dělat, abychom uhlídali dcerku, aby se náhodou z okna nebo z terasy nepodívala za plot k sousedovi. Už tak nese ztrátu kočky moc špatně,“ řekl Blesk.cz Jiří Slepica (35).

Chování souseda si nedovede vysvětlit. „Nikdy jsme s ním neměli žádný konflikt,“ konstatoval Jiří Slepica. Podle něj kočka navíc byla vykastrovaná a neopouštěla dvorek či střechu garáže Slepicových. „Že zakousne pes kočku, to se může stát, i když kdoví jak to bylo. Ale hrozné je, že on slyšel v sobotu dopoledne, jak babička s malou tu kočku hledají a volají, chodil kolem toho a nic neudělal,“ zlobí se Jiří Slepica.

Podle bystrovanských občanů je soused duševně nemocný. Údajně trpí schizofrenií. Blesku ani jednou při několika pokusech o komunikaci neotevřel.

Slepicovi se obrátili na obecní úřad, kde ovšem nepochodili. „Je to hnus, ale nevím, jak to řešit. Majitel nás dovnitř nepustí,“ řekl Blesku starosta Bystrovan Vladimír Bordovský.

Jako poslední naději kontaktovali policii. „Případ vyšetřujeme jako přestupek, dotyčného člověka jsme předvolali. Celou věc pak řešíme ve spolupráci s hygienickou stanicí,“ sdělila olomoucká policejní mluvčí Jitka Dolejšová.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

RatLover ( 24. prosince 2018 14:49 )

Hahah zkurvená kočka, zasloužila si to. Nemá lovit bezbranné a nevinné myšky. Díky tomuhle obrázku jsem zase šťastný

miskaa13 ( 3. září 2009 11:22 )

Já bych to nikdy neudělala chudák kočka

1989 ( 26. srpna 2009 11:43 )

Všem co týrají zvířata bych udála to samé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co oni těch nebohým zvířatům!!

peknaholka ( 26. srpna 2009 11:17 )

NĚKTERÝ LIDI JSOU ODPORNÝ, DOUFÁM, ŽE EXISTUJE PEKLO A BUDOU SE SAMŽIT....

Zobrazit celou diskusi