Barbaru vyhnaly povodně, Červín jí nepomohl!

Barbara musela s Rozárkou utéct do Prahy  (Autor: Marie Machková, Pavel Čempěl, Jiří Hadač)
Autor: tuš - 
28. června 2009
06:29

Ani vítězce reality show Vem si mě! Barbaře Kautmanové (30) se nevyhnuly povodně. Ze strachu před další přívalovou vlnou utekla z Nového Jičína do Prahy i s dcerou Rozárkou (8 měsíců), kterou má s milionářem Michalem Červínem (38). Ten jí však nepomohl. +

„Sklep se zalil vodou, celou noc a celý den jsme s maminkou musely odstraňovat škody,“ tvrdí Barbara, která přišla o dětský kočárek a spoustu Rozárčiných věcí, které měla uschované ve sklepě.

„Všude bylo bahno. Díky bohu máme barák na vyvýšeném místě, jinak to mohlo dopadnout hůř,“ popisuje Barbara, která se po bouřlivém rozchodu s milionářem Michalem Červínem přestěhovala do Nového Jičína ke své mamince.
„S Michalem jsem se zkoušela spojit a říct mu, co se děje a že jedu do Prahy, ale ignoroval to,“ přiznává Barbara.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

rossi20 ( 28. června 2009 14:35 )

Jsem z Nového Jičína. Barbara bydlí v ulici Pod Lipami, tedy na jednom z nejvyšších míst ve městě, kam by se nedostala ani indonéská tsunami. Mohla jim natéci voda z nedalekého pole, to ano, ale rozhodně nejde o život. To zase děláte z lidí blbce. řeka leží tak kilometr dolů...

panalev ( 28. června 2009 13:10 )

Taky to chápu tak, že Červínovi je fuk, zda s mu dcera třeba utopí, pokud to všechno takhle je, což v Blesku jeden nikdy neví. O žádnou pomoc nežádá ani neprosí, prostě ji postihly povodně jako spoustu lidí, které nikdo nezná. Nějaký Novák z Horní Dolní, to není zajímavé, ale mediálně známé osoby ano, to Blesk přece ví jako my všichni. Ale hned někoho osočovat...

hugos ( 28. června 2009 11:32 )

Co se vůbec navážíte do ní? Navážejte se do toho, kdo článek psal....a z článku lze usoudit, že odpovídala na otázky, ale neškemrá o pomoc...a že červín je vůl, to je bez komentáře.

saryk ( 28. června 2009 10:52 )

Tak tento clanek neni zebrani Barbary o pomoc, tak nechapu proc ta nenavist. Je to spis poukazani na to, jak otec nejevi zajem ani strach. Jinak by se uz sam ozval. Nejde o jejich vztah a co o sobe rekli. Jde predevsim o tu malou, ta za nic nemuze.

zoadz ( 28. června 2009 10:11 )

Ten váš příspěvek patří pod kteroukoliv diskusi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud