Baroš: Nepoučitelný sexuální maniak

Autor: efk - 
3. dubna 2009
11:59

Ačkoliv se před lety předpokládalo, že fotbalový útočník Milan Baroš (28) bude útočit na střelecké rekordy českého národního týmu, realita je trochu jiná. Jediný rekord, který Baroš zatím spolehlivě drží, je ten v počtu sexuálních skandálů. Z noci ze středy na čtvrtek mu přibyl další.

Zatímco na trávníku trápila v posledních letech fotbalového útočníka Milana Baroše extrémní střelecká impotence, mimo hřiště to byl vždycky pořádný „nadsamec“.

Slavná kariéra jeho nezvladatelného sexuálního chtíče začala v dubnu 2004 na Václavském náměstí. Tam se nechal v nočních vyfotit ruku v ruce s misskou Kateřinou Průšovou. Ostatně tu si výslovně objednal u svého kamaráda, „trenýrkového krále“ Petra Vlasáka, který před tím s Průšovou chodil.

Zatímco si tehdy Baroš užíval v posteli Průšové, které pak na památku nechal svůj reprezentační dres, doma na něj čekala jeho dlouholetá přítelkyně, modelka Eva Kiliánová.

Dívka, která dělala několik let Barošovi perfektní zázemí k tomu, aby se mohl věnovat jen fotbalu, se při pohledu na fotky svého chlapce a Průšové zhroutila. A následně dala fotbalistovi výstavní kopačky.

Opuštěný Baroš pak začal řádit jako černá ruka. Prožil flirt s moderátorkou Zuzanou Belohorcovou. Modelce Dianě Kobzanové zase poslal fotku svého penisu.

Fotbaloví břídilové: Už zase děvky, chlast a močení na veřejnosti... Čtěte zde!


Scénář divoké noci: Fotbaloví zkroskotanci jeli s děvkama na hotel


Co si povídali čeští fotbalisté s prostitutkami? Podívejte se...


Trenér stojí před vážným obviněním: VLASTIZ-RADA!

Jindy se zase nechal vyfotit na mol opilý, nahý, s kondomem nasazeným na hlavu v dobříšské herně. V té době také začíná ovšem Baroš oficiálně chodit s modelkou Terezou Frankovou.

Ovšem to nic nemění na tom, že právě Baroš byl jedním z hlavních tahounů a organizátorů legendárních „rozptýlení“ na srazech fotbalové reprezentace. Barošovi se jako zázrakem vyhnula účast ve skandálu s prostitutkami, které si hráči objednali po prohře s Německem přímo na hotel Praha.

Tehdy své spoluhráče ale Baroš bránil před novináři geniálním argumentem. „Proč nás sledujete? Kvůli vám nás pak opouštějí naše ženy!“ Ne, Milane, vaše ženy vás opouštějí proto, že se chováte jako nadržená zvěř bez špetky soudnosti.

Vše pak Baroš završil v noci ze středu na čtvrtek, kdy byl jednou z hlavních hvězd zběsilé chlastačky v restauraci U Ševce Matouše. Copak asi na jeho fotku s očividně přítulnou dívkou, se kterou si měnil mobily, řekne jeho přítelkyně Tereza Franková, kterou si chce o prázdninách brát? Ale možná si Milan bral číslo na tu slečnu jen proto, že by jí rád měl na veselce za družičku.

podi ( 3. dubna 2009 16:49 )

Tak ta kritika na fotbalisty sedí ale všechno má své meze.....Tak to aby už začal platit ten zákon o kterém píšete furt v blesku jako o cenzuře...aspon už ti kluci budou mít trochu klid,však je to ubohé to co předvádíte,čím se zabýváte a a veřejně lžete lidem!!!A pak jste moooooc překvapeni že kolem vás Milan projde a nedá vám rozhovor,vždyt jim kazíte život vy opaření oslové!!!Blesk si kupuju ale některé vaše "bomby" např.Mareš tady toto atd.už se těším až vám zato dá někdo přes držku primitivové....

mameda3 ( 3. dubna 2009 15:02 )

Chtěl bych označit tento článek za výsměch novinařiny, Vážení redaktoři tohoto "chytrého" deníku, jste ubozí človíčkové bez špetku soudnosti a respektu k soukromí ostatních. Je mi z Vás smutno a stydím se, že máte stejné občanství jako já, to české.

mandat ( 3. dubna 2009 14:36 )

jen at si kluk uziva,vzdyt nikdy se nevi,jak mu ta vitalita dlouho vydrzi !!!!!!

veverush ( 3. dubna 2009 14:28 )

Proč je asi pan Baroš rekordman, co se skandálů týče? No díky bulváru, každý kluk dělá občas blbosti a taky když se prochází s nějakou ženskou, tak z toho nemusíme hned dělat aféru,ne? Chlapi, který z vás nechodíval v mládí chlastat?????? Tomu se musím smát

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud