V Praze je nové "megacentrum"

Autor: Tereza Hořínková - 
15. listopadu 2008
16:03

V pátek v 8:00 se slavnostně otevřely dveře nového nákupního centra Arkády Pankrác. Přímo v centru Prahy 4, kde dříve stála stará tržnice, vyrostlo za 17 měsíců nákupní "megacentrum".

Ve čtvrtek probíhaly poslední dodělávky, aby se na otevíračku všechno stihlo. Vyleštit výlohy, zamést a vytřít. Hlavně, aby bylo všechno v naprostém pořádku a na nic se nezapomnělo.

Toto špičkové nákupní centrum leží v největší pražské městské části Praha 4 – Pankrác a bude otevřeno denně od 9:00 do 21:00 (Interspar od 7:00 do 21:00). Ve třech jeho prodejních podlažích o celkové rozloze 45 000 m2Přímo u nákupní galerie má své zastávky několik autobusových linek, v suterénu je pak přímé napojení na stanici metra C.

Návštěvníci Arkád se můžou těšit na spoustu nových specializovaných obchodů, kaváren a restaurací, které jsou na dosah ruky. Teď už to je jen ve hvězdách, zda se Arkády Pankrác udrží mezi nejlepšími nákupními centry, nebo spadnou do zapomnění. nalezneme 140 specializovaných obchodů, kaváren a restaurací.

Hlavním artiklem Arkád nebudou potraviny, ale móda. Oděvy zde zaujmou plných 52% prodejní plochy, potraviny pouhých 10%. Zbytek připadne na elektrospotřebiče a gastronomii. Nová nákupní galerie je již několik měsíců plně pronajata. Největšími nájemci jsou módní obchody Peek&Cloppenburg, H&M, New Yorker a Zara.

 

Další videa
Články odjinud