Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Policie zachránila život dívce, která se otrávila léky

Ilustrační foto - léky  (Autor: abl)
Autor: Ivana Žáková - 
6. října 2008
16:45

Skoncovat se životem se rozhodla dívka (18), protože se s ní rozešel o rok starší přítel. Spolykala 60 prášků-analgetik a poslala milému sms zprávu, že odchází umřít.

Policii kontaktovala nešťastná matka (38), že má vážné obavy o život své dcery. Dívku hledalo šedesát policistů a strážníků pomocí speciální techniky – noktovizorů. U obchodního domu Tesco v Třebovicích našli odstavené auto, které patřilo matce. Prohledávali okolní lesy a břehy řeky Opavice.

"Jedné z policistek se naštěstí podařilo navázat s dívkou kontakt přes sms zprávy. Komunikace ovšem začala váznout, protože léky začaly na dívku silně učinkovat," řekla Blesku policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Venku je už tma a dívka posílá poslední esemesku, že je ve špatném stavu a nemůže chodit.

"Prohledávali jsme lesnatý terén metr po metru. Dívku našel jeden z policistů ležící nehybně na zemi v lesíku poblíž ulice Provozní v Ostravě-Třebovicích," sdělila dále policistka Holčáková. Podle ní byla dívka okamžitě odvezena do nemocnice a v současné době už není ohrožena na životě.

Další videa
Články odjinud