Středa 29. června 2022
Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka
Oblačno, bouřka 26°C

Manžela šéfky Sněmovny stíhají za řízení pod vlivem. Po nehodě s jeho porsche mu hrozí i vězení

Autor: ČTK - 
24. června 2022
06:46

Manžel předsedkyně americké Sněmovny reprezentantů Paul Pelosi je stíhán za řízení pod vlivem alkoholu a za to, že v tomto stavu způsobil zranění. Informovala o tom agentura AP. Pelosi na konci května havaroval v Kalifornii, když se porsche, které řídil, srazilo s džípem. Závažnost obvinění bude podle úřadů záležet na rozsahu zranění, která utrpěl řidič druhého vozu. Dvaaosmdesátiletý Pelosi ani jeho manželka informaci nekomentovali.

Po nehodě policisté manželovi Nancy Pelosiové naměřili koncentraci alkoholu nad povolený limit 0,8 promile.

Policie manžela významné demokratické političky zadržela a muž strávil noc v cele. Ráno ho propustili na kauci 5000 dolarů (115 000 korun).

Podle agentury AP Pelosimu hrozí až pět dnů vězení nebo pětiletá podmínka. Soud mu může také nařídit, aby navštěvoval speciální kurz v autoškole nebo aby do svého vozu nechal instalovat detektor alkoholu v dechu.

Pelosiovi jsou manželé od roku 1963 a mají pět dětí.

Video  Šéfka demokratů Pelosiová mírnila své straníky  - Reuters
Video se připravuje ...

Jirik-ta ( 24. června 2022 12:44 )

v Bulharsku již padla pro-americká vláda … kvůli cenám plynu!

Pád Petkovovy pro-americké vlády je další signál kissingerizace Evropy. Postupně se tento rok proces překopíruje na Slovensko, kde dojde k pádu vlády a stejný proces čeká i ČR a Polsko.

Regulace nemá cenu. Je potřeba odstranit příčinu. Tzn. nenakupovat elektřinu na burze v Lipsku a nakoupit plyn přímo v Rusku, né v Německu. Vykládat o solidaritě se zeměmi EU je nesmysl, neboť nejsme nijak smluvně vázáni. Takovou utopii co předvádí vláda, tak na to si netroufli ani komunisti. Hlavně aby je nikdo nevolil (komunisty - KSČM).

doktormediciny ( 24. června 2022 08:41 )

Moc tomu nerozumim.Tech O,8 procenta, to jdou tak dve dvanacxtistupnova piva...Ovsem ztalezi take na tom, v jakem casovem intervalui se to vypije.Takze nevim jask se to ti amici zmeri......

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa