Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Podpatky a šaty jsou zpět. Ivanka Trumpová se na Floridě vymódila ke švagrové

Autor: Darina Jíchová - 
20. března 2021
05:36

Stěhování na Floridu pro Ivanku Trumpovou znamenalo hlavně přechod z práce v Bílém domě ke dnům plným odpočinku. Kostýmky, šaty a vysoké podpatky tak mohla odložit, místo toho nyní dává přednost plavkám, kaftanům, rozevlátým letním šatům či džínům a balerínkám. Když ale vyrazila na návštěvu za novým synovcem či neteří, hodila se do gala a vytáhla šaty za téměř 100 tisíc korun a pořádné jehly, uvedl list Daily Mail.

Exprezident Donald Trump se po odchodu z Bílého domu přesunul do svého oblíbeného sídla Mar-a-Lago na Floridu. Přestěhovaly se za ním i obě jeho dcery Ivanka a Tiffany Trumpovy, obě nyní žijí v Miami. Ivanka v luxusním apartmánu a Tiffany v hotelu, Ivanka čeká, až bude dostavěn její dům, Tiffany si hledá byt. Obě se odmlčely na sociálních sítích a stáhly se z veřejného života.

Ivanka přešla na pohodlný styl

Ivanku Trumpovou tak nejčastěji mohou zahlédnout sousedi, hlavně při sportu. S manželem Jaredem Kushnerem pravidelně běhají, chodí na tenis nebo na golf. Celá rodinka pak hodně času stráví také u moře. Svět si během Trumpovy prezidentury zvykl jeho nejstarší dceru, která působila i jako jeho poradkyně, vídat v perfektně padnoucích kostýmcích a šatech, její floridská změna garderoby proto mnohé překvapila.

Na návštěvu bez roušek, ale s bodyguardem

Nicméně Trumpová předvedla, že se tak úplně nevzdala svého washingtonského stylu. Tento týden se v růžových šatech z módního domu Valentino vydala na návštěvu ke švagrovi a švagrové, kteří přivítali prvního potomka. Hedvábný model ji vyšel na více než 98 tisíc korun, doplnila ho bílými sandálky na vysoké jehle. Model vynesla v minulosti již několikrát.

Josh Kushner žije s modelkou Karlie Klossovou rovněž v Miami, narození dítěte oznámil na instagramu, jeho pohlaví ale tají. Podle některých novinářů je to chlapeček. Klossová se netají svým odporem k politice exprezidenta Trumpa a podporou nové vlády Joea Bidena a Kamaly Harrisové.

Trumpovou s manželem a dcerou Arabellou na výletě střežili bodyguardi. Přestože Trumpová většinou prosazuje nošení roušek, tentokrát ji ona ani Kushner neměli, zato jejich dcera ano.

Video  Za Babišem v Bílém domě přivedli i Ivanku Trump: Lákal ji do Česka. A předal i Zemanovo pozvání.  - Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy / Foto Úřad vlády ČR
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi