Mazaná liška ukradla Berlíňanům přes sto párů bot. Oblíbila si hlavně crocsy

Autor: Mii - 
1. srpna 2020
18:15

Záhadu poslední týdny řešili obyvatelé předměstských čtvrtí Berlína. Z jejich pozemků jim začala mizet letní obuv a nebylo jasné, co se s ní děje. Problém museli řešit několik rodin. Nakonec se ukázalo, že boty odnášela mazaná liška, která je shromažďovala ve svém doupěti. Oblíbila si zejména tzv. žabky a crocsy, informují německá média.

Zloděje, který si boty odnášel vždy v noci, řešili obyvatelé berlínské čtvrti Zehlendorf několik týdnů. Často se stávalo, že pokud nechali na zahradě letní obuv, během tmy jim prostě zmizela. Nikdo neměl sebemenší ponětí, co se děje a proč si záhadná osoba odnáší zrovna boty.

Jenže nebyla to osoba. Místnímu obyvateli Christianu Meyerovi se jednoho dne podařilo vyfotit záškodníka. Nešlo o nic jiného než mazanou lišku, které se boty jednoduše zalíbily. Když se s liškou setkal, zrovna si v tlamě odnášela pár crocs. A když ji následoval, objevil, že nedaleko čtvrti na opuštěném kusu pozemku  hromadu bot s více než stovkou párů.

Nenacházely se tam ovšem tenisky, které Meyer postrádal několik dní. Je tak dost možné, že lišce se podařilo ukradnout mnohem větší množství obuvi. K několika rodinám se již nicméně jejich žabky a crocsy vrátily.

liskabystrouska ( 3. srpna 2020 12:37 )

taky byl případ že lištička kradla boty s tkaničkami a nosila je liščatům do doupěte ale zajímali je jen tkaničky ..a venku halda bot bez tkaniček

boudetty ( 2. srpna 2020 13:32 )

LEEXI.ŇET - úžasné seznamovасí místo prо dospělé, kteří сhtějí najít partnеra, který budе mít sеx

tinchingsa ( 2. srpna 2020 08:00 )

LEEXI.ŇET - úžasné seznаmоvaсí místo pro dоspělé, kteří сhtějí najít pаrtnеra, který budе mít sex

diarava ( 1. srpna 2020 20:15 )

LEEXI.ŇET - úžаsné seznamоvасí místo prо dоspělé, ktеří сhtějí najít partnerа, ktеrý budе mít sех

frantacizek ( 1. srpna 2020 19:35 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud