Kamera načapala europoslance v nedbalkách. O rozpočtu EU debatoval bez kalhot

Autor: ČTK - 
2. června 2020
20:50

Irský europoslanec Luke Ming Flanagan bezděčně dokázal přitáhnout k debatě europarlamentního výboru desítky tisíc diváků, kteří obyčejně přenosy z politických jednání nevyhledávají. Spíše než téma diskuse o příštím rozpočtu Evropské unie totiž pobaveně sledovali, jak levicového politika přistihla kamera v nedbalkách. Bez kalhot a na rozestlané posteli na dálku debatoval s eurokomisařem Joachimem Hahnem o rozdělení peněz z unijní kasy.

Poslanec na videu nyní kolujícím po sociálních sítích zjevně netušil, že kamera zabírá i spodní část jeho těla, kde bylo pod košilí vidět holá stehna. Své opomenutí okomentoval s nadhledem.

„Ještě dvě minuty předtím jsem byl jen v tričku. Rozhodl jsem si obléci košili, abych vypadal důstojně! To zafungovalo opravdu dobře,“ napsal na twitteru. Doplnil, že si krátce před konferencí vyrazil zaběhat.

V době koronavirové pandemie, kdy se mnoho lidí potýká s tím, jak co nejlépe zvládnout své pracovní videokonference, vyvolalo jeho opomenutí stovky pobavených reakcí.

„Jsem pro ležérní oblékání. V případě politiků jsem ovšem možná staromódní, ale preferuji, když jsou v kalhotách,“ napsal jeden z uživatelů twitteru.

Schlafenberg ( 3. června 2020 11:17 )

Luke Ming Flanagan poslanec Evropského parlamentu - Evropská sjednocená levice a Severská zelená levice. Zelené, sorosovské sluníčko

frantacizek ( 3. června 2020 00:11 )

to už by bylo moc

frantacizek ( 2. června 2020 21:44 )

a pak, že je EU zkostnatělá instituce. ještěže tam neměl Thajku dole

jonn ( 2. června 2020 21:36 )

A co nahej Topolánek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud