V Praze dostala cenu pro největší p**u. Youtuber napálil kontroverzní komentátorku

Autor: tsv - 
31. ledna 2020
20:22

Britskou sloupkařku Katie Hopkinsovou napálil youtuber Josh Pieters. Slavnou novinářku, která na sebe poutá pozornost kvůli kontroverzním názorům, pozval do Prahy na předávání falešných cen. Najal komparzisty do publika a celou akci zorganizoval v jednom z pražských hotelů hned u Karlova mostu. 

Katie Hopkinsová je známá svou pravidelnou kritikou plnou nenávisti. Ve svých sloupcích se negativně vyjadřuje k lidem různých ras a samu sebe považuje za „bílou menšinu“. Pieters se proto rozhodl ženě pomstít.

Událost a cena nesly název, jehož zkratka vytvořila britský ekvivalent slova „pí*a“ - Campaign to Unify the Nation Trophy, trofej za kampaň ke sjednocení národa C*NT.

Při proslovu těsně před předáním „ceny“ chválil Josh sloupkařku za odvahu zveřejňovat své upřímné názory. „Potřebujeme svobodu slova, od politiků přes novináře až po kreativce na Youtube. Když nemáme tu možnost sdělovat, co si myslíme, když se nemůžeme vysmívat ostatním lidem, když nám není dovoleno slovně napadat ty kolem nás, nejsme svobodní,“ přednesl mladý influencer.

Falešné diváky i Katie ještě pobavil několika vtípky, než vyzval sloupkařku k sobě na pódium a předal jí zlatou trofej ve tvaru obyčejného klasického poháru.

Akce vyšla Pieterse na pořádný balík, zajistil letenky do Prahy, pronájem hotelových prostor a odměnil zúčastněné komparzisty, které vybral mezi Brity trvale žijícími v Česku.

Josh celý proces zdokumentoval a zveřejnil na svém twitterovém účtu. „Teď, když Katie Hopkinsová nemůže sledovat twitter, vám můžu říct, že jsem ji v pondělí přesvědčil, aby přijela do Prahy a vyzvedla si falešné ocenění. Video bude brzy zveřejněno,“ připsal k příspěvku.

Na jeho žertík reagovalo hned několik fanoušků a kolegů youtuberů, za povedený „prank“ si ho nemohli vynachválit. „Joshua Pieters mi vykouzlil úsměv na tváři. GRATULUJI, KATIE!“

Johnny English ( 1. února 2020 02:56 )

To má zakrýt rozpad Unie? Je vidět, že je nezbytný.

bre-burda ( 31. ledna 2020 22:02 )

Vskutku, úžasný čin! Ten vejde do učebnic!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud