Ohnivé peklo v přístavu hausbótů: Osm mrtvých, potápěči prohledávají dno řeky Tennessee

Autor: ČTK, sova - 
27. ledna 2020
19:51

Rozsáhlý požár, který v pondělí zachvátil dok na řece Tennessee ve městě Scottsboro na severu americké Alabamy, si vyžádal osm lidských životů. Oznámil to podle agentury AP šéf místních hasičů. Úřady oběti očekávaly, doposud ale hovořily o nezvěstných a sedmi zraněných. Zatím není známo, co oheň způsobilo.

Zda je bilance obětí konečná, také není stále jasné. Televize CBS uvedla, že přivolána byla i jednotka potápěčů, která řeku v doku a okolí prohledává.

Požár zničil 35 zakotvených lodí, většinou hausbótů. Hasiči podle velitele Genea Mecklause zasahovali na zemi i na vodě, povoláno bylo sedm sborů. Podle místní rozhlasové stanice WBRC život popálených není ohrožen.

Na břehu řeky Tennessee se nachází rozsáhlý park, jehož součástí je přístaviště, dok, půjčovna lodí a restaurace. Vstup do parku policie uzavřela.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

0gabriel.m...@... ( 18. února 2020 11:19 )

Chci se setkat s chlapem nebo dívkou zdarma virtuální sex. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://fre­exxx­.x251­.best

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud