Tank se řítil centrem města. Křižovatku projel na červenou

Autor: blv - 
23. října 2019
19:34

Bojové vozidlo projelo plnou rychlostí přes křižovatku a zastavilo se, až když v protilehlé ulici  „ťuklo“  do osobního auta. Divokou jízdu zaznamenali svědci na kameru. Záběry dokazují, že obrněnec jel na červenou. 

Podle záběru se do křižovatky v centru ruského města Kostroma vřítilo bojové výsadkové vozidlo pěchoty. To váží 13 tun a dokáže na silnici vyvinout rychlost až 60 km/hod. Řidič jako by zkoušel, jestli z motoru nevytáhne ještě víc.

Křižovatku v centru města navíc projel na červenou a zastavil se, až když narazil do osobního auta stojícím v koloně na druhé straně křižovatky. Vlastně o ně jen „škrtnul“, protože v případě přímého střetu by řidič neměl šanci.

Letos to není první případ, kdy někdo v tanku vyrazil do ulic. V Polsku se opilý majitel tanku T-55 projížděl městečkem Pajeczno u Lodže. Teď mu za to hrozí až osm let vězení. 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

agfor ( 24. října 2019 13:14 )

Jestlipak ta hora železa splňuje aspoň Euro2 ?

Antonn Blha ( 24. října 2019 07:22 )

Zacotomane chápu že takovým lidem rozumu mdlého jako jste Vy to stačí🤪

_zacotomame ( 24. října 2019 06:40 )

Tobě už dobře hrabe. Není důležitější, že se to vůbec stalo a je jedno kdy?

Antonn Blha ( 24. října 2019 06:10 )

Vám už dobře hrabe víte vůbec v kterém roce se toto stalo? 🙄🙄🤮🤮

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud