Dceři (†33) selhalo srdce poté, co ji matka omylem na facebooku zasypala „mračouny“

Autor: tva - 
17. 9. 2019
19:45

Shabina Miahová (†33) zemřela na srdeční selhání jen pár dnů poté, co se dostala do sporu se svou matkou. Ve skutečnosti šlo však o jeden velký omyl. Její matka Angela se pokoušela „olajkovat“ některé její facebookové příspěvky. Závada na jejím iPadu však způsobila, že místo zdviženého palce své dceři pokaždé „věnovala“ reakci rozzlobeného „mračouna“. O případu, který se stal ve městě Macclesfield nedaleko Manchesteru, informuje web deníku Daily Mail.

Shabina, která trpěla silnými úzkostmi, si v návaznosti na to matku na facebooku zablokovala a navíc přestala zvedat její telefonáty. Angela se proto rozhodla svou dceru navštívit doma, aby jí mohla celý omyl vysvětlit. Její pokus byl však neúspěšný, Shabina odmítla přijmout její vysvětlení a dvojice se pohádala do takové míry, že matka musela odejít.

Následujícího dne byla Shabina svou matkou nalezena mrtvá u sebe doma v posteli. „Když jsem se dostala do bytu, křičela jsem její jméno a spěchala po schodech do jejího pokoje. Uviděla jsem ji a okamžitě zavolala záchranku. Poslouchala jsem přes telefon instrukce k tomu, jak jí provést srdeční masáž, ale už jsem věděla, že je pozdě,“ vypověděla zdrcená matka.

V krvi měla kokain

Pitva ukázala na srdeční selhání jako příčinu smrti. Kromě úzkostných stavů v minulosti Shabina trpěla depresemi a cukrovkou. Dvakrát byla zároveň hospitalizována kvůli předávkování inzulinem. Potýkala se také s partnerskými problémy, když se shodou okolností ocitla v milostném trojúhelníku.

Další testy prokázaly, že v krevním řečišti Shabiny byly nalezeny stopy kokainu. Ten byl pravděpodobně jednou z příčin jejího srdečního selhání. O cílené předávkování se však podle koronera nejednalo.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Bzirka ( 18. září 2019 07:16 )

Nesnáším lidi který si museli že přijdou třeba na facebook najdou jakou holku a Hetka ji začnou obtěžovat nebo
Jí psát jestli jedou sukat

Taurus70 ( 18. září 2019 06:10 )

Hezká pohádka, pravda je ze to přehnala se snizkem🤪

ladik2015 ( 18. září 2019 06:06 )

Nevyrovnaná smažka a podle fotek asi i pěknýnetáhlo. Žádná škoda.

krupan10 ( 18. září 2019 06:03 )

no ty jseš teda kretén

diskutujici ( 18. září 2019 05:28 )

Zazaloval bych Apple, ze místo palce vklada mracouna

Zobrazit celou diskusi
Další videa