Krev v puse, sténání a děs: Žena natočila svůj pád z vodopádu na Havaji

Autor: tva - 
12. 9. 2019
19:45

Heather Frieseová (26) natočila na svou GoPro kameru, jak uklouzla z vrcholu havajského vodopádu a 15 metrů padala. Měla obrovské štěstí, že po cestě dolů nenarazila na nebezpečné kameny, které hned několikrát při pádu minula. Po pádu do vody se téměř 20 vteřin topila.

„Nemohla jsem se vůbec nadechnout. Najednou jsem ucítila krev v puse – okamžitě jsem věděla, že něco není v pořádku,“ řekla žena serveru ABC News. Na videu, které během pádu natočila, je slyšet její sténání pod vodou.

Pamatuji si, jak se v tu chvíli můj zrak rozostřil. Říkala jsem si, že se musím okamžitě zhluboka nadechnout, ale nedařilo se mi to,“ popsala svůj děsivý zážitek, „Najednou se zničehonic objevila dvojice turistů, která mě zachránila,“ hlesla.

Díky nim se Heather podařilo pomocí letecké záchranné služby transportovat do nemocnice. Tam se ukázalo, že utrpěla akutní respirační selhání a frakturu lebky. Z pádu si odnesla také deset zlomených žeber.

„I když jsem byla strašně vyděšená, věděla jsem, že neumřu. Spíš jsem se bála o svou rodinu a přátele,“ sdělila žena, co se jí v době pádu honilo hlavou.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

bIecktajp ( 12. září 2019 22:41 )

Ta baba se ještě neprobrala

beganka ( 12. září 2019 21:37 )

Ta je snad ještě blbější než já

Zobrazit celou diskusi
Další videa