„Vydřička“ mezi ptáky: Partnerka britského premiéra poprvé promluví v nové funkci

Autor: tva - 
15. srpna 2019
19:45

Partnerka britského ministerského předsedy Borise Johnsona Carrie Symondsová (31), přezdívaná svým milým „vydřička“, tento týden veřejně promluví. Stane se tak poprvé od nastěhování premiérského páru do bytu v Downing Street. Dvojice se netradičně nastěhovala do prostornějšího bytu v čísle 11, původní premiérský byt obývá nový ministr financí Sajid Javid.

Jak informoval web Sky News, bývalá šéfka komunikace konzervativců a první dáma Británie bude podle informací mluvit zhruba pět minut na ornitologické konferenci tento pátek. Její řeč by se měla týkat zejména tématu ochrany přírody.

V hlavním štábu konzervativců Symondsová působila osm let až do loňského léta, kdy podala výpověď. Nyní pracuje jako poradkyně pro americkou environmentální společnost Oceana, kde má na starost zejména marketingové operace na britských ostrovech. Symondsová je vášnivá environmentální aktivistka – v tomto smyslu se nese také její medailonek na firemním webu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

jebuto ( 15. srpna 2019 22:02 )

Musí být prudce inteligentní když za pět minut zvládne téma které vyžaduje hodiny. Že by nová Nečasová?

jebuto ( 15. srpna 2019 21:31 )

Cenzu­ra!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!! A pak že máme svobodu slova.

jebuto ( 15. srpna 2019 21:28 )

Vážení redaktoři Blesku. Jděte se bodnout když nechcete pustit příspěvek který nikterak neporušuje pravidla diskuze. Kdo vás platí?

jebuto ( 15. srpna 2019 21:05 )

Jó a těch ptáků tam bude mít hodně.

jebuto ( 15. srpna 2019 21:02 )

Nikde jsem se v tom článku nedočetl jaké má vzdělání. Jenom že je aktivní aktivistka. Takže další pokoutní kur*ička která chce vládnout. Viz. Nečasová. Kam ten svět asi spěje.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud