Lidé čekali rok a půl na bazén, ale nezaplavou si. Vodu „znečistil“ starosta

Autor: peb, ČTK - 
10. srpna 2019
08:53

Obyvatelé města Lenczna na východě Polska se začátkem tohoto týdne po půldruhém roce dočkali znovuotevření bazénu. Vodních radovánek na kompletně zrekonstruované plovárně si ale kvůli kousku místního starosty mohli užívat jen dva dny. Šéf místní samosprávy do vody skočil v běžném oblečení a bazén byl kvůli možnému znečištění vody uzavřen.

Starostu Lenczné Leszka Wlodarského kompromitovalo propagační video, které radnice zveřejnila na kanálu YouTube. Na něm starosta informuje, že bazén je opravený a je veřejnosti k dispozici. „Já tam za chvíli skočím,“ oznámí Wlodarski a skutečně se do vody vrhne pozadu v košili, kravatě, kalhotách a chvíli v ní plave.

To, jak bazén vyzkoušel na vlastní kůži, uživatele internetu vesměs pobavilo, někteří z nich se ovšem obrátili na místní hygienickou stanici v obavě, že starosta v běžném oblečení mohl vodu znečistit.

Ředitel školy, k níž bazén patří, proto bazén nařídil zavřít do doby, než hygienici provedou testy vody. Hotové budou příští týden, informoval podle portálu leczna24.pl starosta. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

salto ( 10. srpna 2019 11:34 )

Já myslel, že to je možné jen v USA...

danoch ( 10. srpna 2019 10:33 )

Demence lidí nezná hranic!!!!Pokud nebyl pan starost pos...ranej,tak nechápu,jak by to mohl znečistit!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud