Studentka (†22) se zabila pádem ze 30 metrů. Přítel ji fotil na okraji srázu

Autor: peb - 
24. 5. 2019
20:30

Americká studentka Oregonské státní univerzity Michelle Caseyová(†22) spadla z horské vyhlídky poté, co se jí přítel snažil vyfotit na okraji srázu. Dívka zemřela krátce po převozu do nemocnice. Jelikož se před svou smrtí rozhodla stát se dárkyní, její orgány pomohly zachránit dva jiné životy. Informoval o tom web americké televize Fox News.

Místní šerif obdržel zprávu o tom, že někdo spadl ze známé horské vyhlídky nedaleko silnice 101 kolem desáté ranní hodiny. Na místě pak záchranáři zjistili, že dívčin pád zastavil strom pod srázem. Studentka zůstala v jeho koruně hodinu, než ji záchranáři dokázali vyprostit. V tu dobu byla v bezvědomí, ale stále dýchala.

Michelle byla poté letecky dopravena do nemocnice Emanuel v Portlandu, kde v noci zemřela. V minulosti souhlasila s darováním orgánů a bezprostředně po smrti tak zachránila životy dvěma lidem. 

Dívka právě dokončila druhý rok na Oregonské státní univerzitě, kde studovala kineziologii. Její rodina ji popsala jako temperamentní děvče, které milovalo přírodu. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

liskabystrouska ( 26. května 2019 06:32 )

mislivec presne tak

pesHovnes ( 25. května 2019 12:10 )

Foto by nebylo ?

kristinn ( 24. května 2019 23:32 )

dík, máš pravdu, prehliadla som. Ale aj tak sa mi to zdá divné, že taká mladá už mala niečo také urobené, akoby vedela, že skoro zomrie...Veľmi empatická...

mislivec ( 24. května 2019 23:04 )

Tak to je bomba, borec má fotku snů a dva lidi můžou žít. Snad to nejsou podobný blbci jak ta dárkyně.

ahojky ( 24. května 2019 22:56 )

Pro Kristinn...píší tam, že v minulosti! se rozhodla darovat orgány

Zobrazit celou diskusi
Další videa