Příběh se šťastným koncem: Ztracené holčičky přežily dva dny uprostřed divočiny

Echo může zachránit dítěti život
Autor: ČTK - 
3. 3. 2019
21:55

Na severu Kalifornie dnes skončilo téměř dvoudenní pátrání po dvou holčičkách ve věku pět a osm let. Sestry Caroline a Leia Carricovy byly nalezeny živé a zdravé, napsala agentura AP.

Šerif okresu Humboldt William Honsal označil nalezení dvojice za absolutní zázrak. Řekl, že měly dobrou náladu a že kromě dehydratace a nachlazení jsou zdravotně v pořádku. Podle úřadů jim pomohly znalosti o přežití v přírodě, které získaly v místním kroužku mládežnické organizace.

V pátek byly naposledy viděny kolem 14:30 (23:30 SEČ) u svého bydliště v malé obci Benbow. Přesné okolnosti ani příčina jejich zmizení ihned nebyly známé.

Policie do pátrání zapojila i dvě helikoptéry, zatímco drsný terén kolem Benbow pročesávala dnes ráno už více než stovka lidí a speciálně vycvičení psi. Mít takový pozitivní výsledek je zkrátka naprosto úžasné, konstatoval Honsal.

Video Echo může zachránit dítěti život 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa