Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Rozvádějící se Bezos posílal přítelkyni intimní fotky. Mají je noviny, miliardář zuří

Autor: ČTK, nkov - 
8. února 2019
11:49

Zakladatel a generální ředitel internetového obchodu Amazon Jeff Bezos obvinil majitele listu National Enquirer, že se ho snažil vydírat hrozbou zveřejnění intimních fotografií, které údajně Bezos poslal své přítelkyni. Na svém blogu šéf Amazonu uvedl, že mateřská společnost listu American Media Inc (AMI) chtěla, aby veřejně prohlásil, že zprávy listu o něm nejsou politicky motivované. Na blogu se Bezos zmiňuje o spojení AMI s prezidentem USA, Donald Trump se přátelí s šéfem AMI Davidem Peckerem.

Bezos a jeho manželka MacKenzie oznámili rozvod minulý měsíc těsně předtím, než National Enquirer informoval o mimomanželském poměru magnáta.

Bezos na blogu zpřístupnil e-mail, ve kterém obdržel hrozbu zveřejnění „důvěrných fotografií“, které ho zachycují s přítelkyní Lauren Sanchezovou. Miliardář, který je také vlastníkem deníku The Washington Post, řekl, že mateřská společnost listu National Enquirer také chtěla, aby upustil od vyšetřování, jak AMI získala jeho soukromou korespondenci.

Čistý majetek současného nejbohatšího muže světa činí podle milionářského indexu Bloombergu 137 miliard dolarů (zhruba tři biliony Kč). Pětapadesátiletý Bezos založil firmu Amazon v roce 1994. 

Video  Amazon chystá flotilu robotů, kteří doručí balíčky až ke dveřím  - Zive.cz
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Zobrazit celou diskusi