V OSN potvrdili globální pakt o migraci. Američané i Češi ho odmítají

Autor: ČTK, kal - 
19. prosince 2018
18:15

Valné shromáždění OSN velkou většinou potvrdilo globální pakt o migraci, uvedla dnes agentura AFP. Proti podle agentury AP hlasovaly Spojené státy a čtyři další státy. Premiér Andrej Babiš (ANO) ve Sněmovně potvrdil, že Česko bylo proti.

Proti přijetí paktu o migraci, který schválilo VS OSN 152 hlasy, bylo podle agentury AP Česko, Maďarsko, Izrael, Polsko a USA. Dvanáct zemí se zdrželo.

Právně nezávazný globální pakt o migraci má zajistit bezpečnou, řízenou a legální migraci, řada zemí včetně České republiky jej však odmítá.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

vihor ( 19. prosince 2018 22:10 )

Ten pakt o migraci neřeší jednu zásadní věc. A sice kdo to všechno zaplatí. Tedy vlastně státy se zavazují, že zaplatí migraci 10 % všech ročně, kdo se rozhodnou být migranty. A většina států žije z daní. Takže to mají zaplatit daňoví poplatníci těchto států. V tomto případě je na místě referendum o přijetí takového paktu. Ve většině států by asi dopadlo negativně, a proto se elity rozhodly ten pakt přijmout jen na úrovni vlády. Protože ti údajní migranti nemají povinnost nic platit, a to ani zpětně, jakmile se už jakože integrují a začnou vydělávat. A tím dostávají naprosto neskutečnou a nesmyslnou evoluční výhodu. Možným řešením by bylo zřídit každému migrantovi celosvětově platný účet, na který by se zaznamenávaly veškeré náklady spojené s jeho migrací a musel by splácet třeba 10% ze svého výdělku, dokud by účet neuhradil. Povinnost splácet by přecházela i na děti. Jinak se celá Afrika přesune do Evropy, původní bílí obyvatelé budou makat od nevidím do nevidím, aby bylo na dávky a integrační zábavu pro příchozí Afričany bez omezení.

idneska ( 19. prosince 2018 20:32 )

to musel být příšerně hnusný rasista kdo udělal aby afričani byli černý

tompetr88 ( 19. prosince 2018 19:17 )

---Najděte nahé ženy ve vašem městě zde : tress.is/zeny

tomik007 ( 19. prosince 2018 18:58 )

Nevim - uvedom si ze se denne rodi asi 10x vice Africzanu nezli Evropanu

tomik007 ( 19. prosince 2018 18:56 )

Takhle ale soudruzi neudelaji Evropu z Afriky - nybrz Afriku z Evropy...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud