Obamová zapomněla na Livii Klausovou i Prahu: Návštěvu v roce 2009 si nepamatuje, přiznala

2. 12. 2018
14:21

Manželka bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy si nepamatuje návštěvu Prahy. Michelle Obamová to přiznala v pořadu The Late Show Stephena Colberta vysílaného stanicí CBS, kam přišla při příležitosti vydání své autobiografie Becoming. Upozornil na to server Britské listy.

Obamová, které se dostalo bouřlivého přivítání od diváků, hned na začátku přiznala, že když byla s manželem v Bílém domě, bylo toto období velmi hektické a úplně zapomněla, že navštívili některé země. Při jednom rozhovoru se šéfkou svého štábu jí řekla, že slyšela, že je Praha krásné město a chtěla by se tam jednou podívat. Ta jí odpověděla, že už tam byla. Obamová jí nevěřila a přela se s ní o tom. Šéfka štábu jí pak musela vše popsat a ukázat fotografie, aby si vzpomněla.

Životopisná kniha Obamové vyšla v polovině listopadu a podle očekávání se v USA a Kanadě stala bestsellerem. Bývalá první dáma v knize vypráví o svém životě, včetně seznámení s budoucím manželem. Otevřeně zde však i komentuje počínání nástupce svého muže v Bílém domě Donalda Trumpa a svoji reakci na jeho zvolení.

Barack Obama s manželkou Michelle navštívili Prahu v dubnu 2009. Obama přijel do Česka, aby se zúčastnil summitu Evropská unie-USA. Obamovou tehdy provázela Livie Klausová.

Obama se pak ještě do Česka vrátil téměř o rok později, aby zde se svým ruským protějškem Dmitrijem Medveděvem v Praze podepsal dohodu o omezení jaderných arzenálů obou zemí. Tentokrát už přijel bez manželky.

krista2018 ( 2. prosince 2018 23:18 )

Přesně, prorajzovala celý svět a Livie Klausová zase není taková osobnost, na kterou se nezapomíná, takových potkala, jó - kdyby jí Klaus šlohl zlaté pero, možná by si ho pamatovala

anonym01 ( 2. prosince 2018 23:02 )

AMerický president Ronald Regan prohlásil, že "NEJLEPŠÍ VLÁDA JE TA, KTERÁ LIDEM NEJMÉNĚ VLÁDNE". Jeho slavný předchůdce Thomas Jefferson před dvěma sty lety řekl: „TYRANIE JE STAV, KDY SE LIDÉ BOJÍ SVÉ VLÁDY ; SVOBODA JE STAV, KDY SE VLÁDA BOJÍ SVÉHO LIDU.“ JAK VIDNO, BUREŠ KSČM, ZEMAN A ČSSD SE NEBOJÍ. V OPAČNEM PŘÍPADĚ BY PŘIJAL ZEMAN DEMISI A VYHLASIL NOVÉ VOLBY . Žijeme tedy podle této velice přesné a správné definice Thomase Jeffersona opravdu ve svobodě, anebo ŽIJEME STÁLE V (POST) TOTALITNÍ RUSKO-ČESKÉ KRIMINÁLNÍ TYRANII, KTERÁ SE JAKO SVOBODA, DEMOKRACIE A PRÁVNÍ STÁT POUZE TVÁŘÍ??? JE TO, CO SI PLATÍME, JEŠTĚ VŮBEC NÁŠ STÁT, KTERÝ NÁM SLOUŽÍ A TI, KTERÉ SI PLATÍME, NAŠIMI PŘEDSTAVITELI, KTEŘÍ NÁM SLOUŽÍ? ANEBO ŽIJEME JAKO BEZPRÁVNÍ OTROCI - URČENÍ PO POUŽITÍ K RYCHLÉ LIKVIDACI - V CIZÍM KRIMINÁLNÍM STÁTĚ A VLÁDNOU NÁM VLASTIZRÁDNÍ KRIMINÁLNÍ ZLOČINCI KGB/GRU - LENINOVI

PPP150W ( 2. prosince 2018 21:00 )

Kde například?

Honzin83 ( 2. prosince 2018 19:36 )

Oú jé... Kdepak čtenáři s vysokým IQ. Tady jsi to hlavní tele ty, anonym01. Možná jsi analfabet, ale v článku se jasně píše, že by se do Prahy jednou ráda podívala, né že se s někým setkala, nebo nesetkala. Trubko

bijecods ( 2. prosince 2018 18:11 )

Klivie měla prsty všady kde se tunelovalo, odklánělo a budovala českomafiánská demokracie.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa