Bombová hrozba uzavřela část berlínského letiště. V kufru byly sexuální hračky

Autor: nkov - 
8. srpna 2018
18:50

Podezřelý balíček v zavazadle způsobil v úterý částečné uzavření terminálu letiště Schönefeld v Berlíně. Jeho obsah měli zaměstnanci letiště za možnou bombu, ve skutečnosti se uvnitř však ukrývaly sexuální hračky.

Při běžné rentgenové kontrole si podle berlínské policie zaměstnanci všimli „podezřelého obsahu jednoho z kufrů“, píše server CNN. Protože nebylo jisté, co přesně balíček obsahuje, musela být uzavřena část terminálu D, kterou si vzali na starost policisté.

Majitel zavazadla odmítl sdělit, co se v kufru nachází, nejspíš kvůli tomu, že se cítil trapně. Mluvil tedy o obsahu jako o „technických věcech“. Asi po hodině nakonec expertní tým určil, že se nejedná o bombu, ale sexuální hračky.

Incident se odehrál v jednom z nejvytíženějších měsíců, kdy po Evropě cestují tisíce lidí. Podle údajů z roku 2016 se dá počet evropských cest v červenci a srpnu počítat v miliardách.

Video  Historie erotických hraček pro ženy  - Glamour magazine

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

maruch ( 8. srpna 2018 19:57 )

A já myslel , že "Angela" odjížděla na dovolenou a zapomněla si na letišti kufr.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud