Zpěvačka, která se do Londýna přestěhovala už v květnu kvůli pěvecké kariéře, měla v úterý nervy na pochodu. Bez jakéhokoliv dřívějšího upozornění a pozdější omluvy jedna letecká společnost zrušila let z Londýna do Prahy, v němž měla letět i Michaela Nosková s dcerou Eliškou a svými rodiči. Jen 2,5 hodiny před odletem!

„Zrušili i jiné lety, a tak jsem se rozhodla nás dostat domů za každou cenu na vlastní náklady s tím, že kompenzaci vyřeším později. Ovšem letenka z Londýna do Prahy a dalších destinací buď nebyla, nebo stála na poslední chvíli pomalu to, za co byste doletěli do Thajska. A Ryanair, kteří nám let zrušili, měli až do pátku všechny lety beznadějně vyprodané, tudíž bylo jasné, že se do letadla nedostaneme,“ vysvětlila problém Nosková.

„Nakonec jsem tedy se skřípěním zubů koupila letenky za vražednou cenu, šest tisíc na osobu, jen abych nás dostala domů. Další složité hledání ubytování pro čtyři lidi a ráno cesta na letiště do Southendu. Ko*oti! Budu žádat kompenzaci,“ dodala rozčilená zpěvačka, která už je opět svobodná a nezadaná.

Začátkem týdne totiž oznámila rozchod s manželem Ondřejem Báborem a přiznala, že jejich svatbu na Srí Lance nikdy v Čechách nelegitimizovali, tudíž je neplatná a nemusí se rozvádět.

VIDEO: Od Noskové se odstěhoval manžel Bábor! Pouhý rok po svatbě!

Video
délka: 00:22
1080p 720p 360p

Od Noskové se odstěhoval manžel Bábor! Pouhý rok po svatbě! Blesk TV

Fotogalerie
40 fotografií