Nouzové přistání letadla Ryanairu: Lidem bylo zle, 33 jich muselo do nemocnice

14. 7. 2018
13:30

Páteční let společnosti Ryanair z Irska do Chorvatska se 189 cestujícími postihl pokles tlaku v kabině, stroj proto musel nouzově přistát v Německu. Německá policie dnes sdělila, že 33 lidí bylo převezeno do nemocnice, všichni mezitím byli propuštěni, napsala agentura DPA.

„Pasažéři si stěžovali na bolesti hlavy a uší a na nevolnost,“ sdělila policie. Aerolinky uvedly, že po vyskytnutí problému měli cestující k dispozici dýchací masky s kyslíkem a že letoun sestoupil na nižší letovou hladinu, stroj následně neplánovaně přistál v porýnském Hahnu.

Co přesně se na palubě stroje mířícího z Dublinu do Zadaru stalo, jasné není. Německá policie uvedla, že to musejí objasnit odborníci a že to nějakou dobu potrvá. Ryanair bez upřesnění hovoří o incidentu jako o poklesu tlaku v kabině během letu. O příčině se aerolinky nezmínily a v sobotu pro cestující vyslaly náhradní stroj.

Video Letadlo Ryanairu přistálo velmi tvrdě kvůli silnému větru - YouTube
1080p 720p 360p
Letadlo společnosti Ryanair muselo nouzově přistát v Německu kvůli poklesu tlaku (ilustrační foto)Letadlo společnosti Ryanair muselo nouzově přistát v Německu kvůli poklesu tlaku (ilustrační foto) | 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa