Lékař promluvil o znásilňování v dětství: Potom spáchal sebevraždu

Autor: msj - 
12. 7. 2018
11:29

Ortoped Stuart Kidd (†60) byl v mládí opakovaně znásilněný staršími muži. Bolestnou vzpomínku v sobě nesl téměř celý život. Styděl se. Před několika měsíci se ale rozhodl mlčení prolomit a o hrůzách, které prožil, otevřeně promluvil před kamerou. Šest měsíců po natáčení spáchal sebevraždu.

Stuart Kidd pocházel z Modrých hor západně od největšího města v Austrálii Sydney. Během upřímného rozhovoru do nevšední show „You Can’t Ask That“ se rozpovídal o svém dospívání. „Z obou stran mě znásilnili dva muži starší o 30, 40 let, než jsem byl já. Poté mě znásilnil starší chlapec. Myslel jsem si, že je můj přítel. Později, když jsem byl teenager, mě znásilnil starší muž,“ řekl Stuart Kidd naprosto otevřeně na kameru.

Mimo jiné se doktor Kidd také kanálu ABC svěřil, jak celá tato hrozná záležitost ovlivnila jeho život. „Většinou si musím brát prášky, které mám předepsané, abych vůbec přežil den a nějak více si neublížil.“

Lékařova manželka Janet vyprávěla o svém manželovi jako o milujícím muži, který se i přes traumatizující zážitek z dětství celý život snažil být tím nejlepším doktorem, manželem, otcem a dědečkem. „Muselo to pro něj být těžké, ale jsem na něj pyšná. Nikdy bych si nemyslela, že se s tímto příběhem svěří takto veřejně. Je to hrozně silná výpověď,“ řekla deníku Sydney Morning Herald.

Doktor Stuart Kidd pracoval jako chirurg ortopedie. Často však jezdil pomáhat do rozvojových zemí, kde v akutních případech prováděl i císařské řezy nebo pomáhal stavět domy pro sirotky.  

Doporučujeme
Taurus70 ( 12. července 2018 12:40 )

 Jasne a doslo mu to az mel 60 ,bezte uz nekam😎

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa