Smrad k padnutí! Letadlo muselo nouzově přistát

Autor: csk - 
31. května 2018
19:44

Žádná technická nehoda, ale smradlavý cestující! To byl důvod nouzového přistání letadla, které směřovalo na Gran Canaria.

Letadlo nizozemské nízkonákladové společnosti Transavia muselo nouzově přistát z velmi kuriózního důvodu - jeden s pasažérů natolik zapáchal, že okolo sedící cestující zvraceli a někteří upadali v mdloby!

Smraďocha během letu odvedl personál do karantény na toaletu, dokud Boeing 737 nouzově nepřistál ve městě Faro v jižním Portugalsku. Tam si problémového pasažéra převzali zdravotníci a odvezli ho pryč.

„Bylo to naprosto neúnosné. Páchl, jako by se už několik týdnů nemyl,“ sdělil pro server Mirror otřesený Belgičan Piet van Haut, který byl na palubě letu také přítomen. Aerolinka vydala prohlášení, že letadlo přistálo ze zdravotních důvodů, není vůbec jisté, zda-li tím myslí zvracející pasažéry nebo ono smrdutého muže.

Zajímavostí je, že v únoru muselo letadlo společnosti Transavia přistát z podobného důvodu. Let z Dubaje do Armsterdamu narušil cestující se střevními obtížemi. Celou cestu nedokázal přestat prdět a metanový odér vyvolal na palubě hádku mezi pasažéry. Letadlo nouzově přistálo ve Vídni a stejně jako v současném případě byl prďola vyveden.

VIDEO: Pes omdlí z puchu svého pána.

Video  Pes omdlí z puchu svého pána  - Youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

kapsa72 ( 31. května 2018 20:30 )

Take (mezi jinymi) nepouzivam charterovy let,ale jedine klasicky rejs. Ani s cestovni kancelari neletam. Jedine na vlastni pest,z kvalitnim pojistenim. Kdo ma ty ozrale primitivy charter. letu v letadle poslouchat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud