Princezna nechala zbít řemeslníka, pak jí musel líbat nohu. Je na ni zatykač

Autor: ČTK, ivm - 
15. března 2018
19:15

Francie vydala zatykač na dceru saúdského krále Salmána. Je obviněna, že nařídila, aby její tělesný strážce zbil řemeslníka, který pracoval v jejím pařížském bytě. S odvoláním na francouzské justiční zdroje o tom ve čtvrtek informoval server týdeníku Le Point.

Zatýkací rozkaz proti Hasse bin Salmánové byl vydán už koncem prosince. Případ se týká obvinění, které v roce 2016 vznesl napadený řemeslník. Tvrdí, že ho člen ochranky zbil a svázal, když si za účelem rekonstrukce fotil princeznin pařížský byt.

Členku královské rodiny focení bytu rozhněvalo, protože se domnívala, že chce snímky prodat médiím. Bodyguardův právník popřel, že by jeho klient dělníka zbil, a tvrdil, že ostraha použila „standardní zadržovací techniku“.

Řemeslník si ale stěžuje, že byl ponížen i tím, že byl donucen pokleknout a políbit ženě nohu. Po několika hodinách byl vyhozen z domu bez veškerého vybavení, které mu Saúdové zabavili.

Tělesný strážce byl v zemi zatčen už v roce 2016 a obviněn z násilí s použitím zbraně, krádeže a vyhrožování smrtí. Princezna Hasa stihla Francii opustit s využitím diplomatické imunity. Nedá se předpokládat, že by se dobrovolně vydala do rukou francouzské justice, uvedla média.

Video Saúdská Arábie vs. Írán - INFO.CZ

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tomik007 ( 15. března 2018 23:55 )

Tu burku ji meli pripevnit kramlema natrvalo...

hafblaf ( 15. března 2018 22:28 )

No jo, v našem státu byli řemeslníci zlikvidování. Máme plno blbých maturantů a řemeslu se nevěnoval nikdo.

gabreta ( 15. března 2018 21:57 )

Aby nakonec nepotrestali Frantíci toho řemeslníka. Blbí jsou na to dost!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud