Mexický drogový kartel zabil známou youtuberku: Mafiáni ji popravili uprostřed restaurace

Autor: ana - 
7. 2. 2018
21:55

Blogerka Nana Pelucas (†36) vystupující pod přezdívkou Montenegro byla dle dostupných informací trnem v oku mexickému drogovému kartelu kvůli údajnému donášení. Pod videi jejího kanálu El Sillón TV přibývají kondolence. Jedná se již o druhou hvězdu YouTube, která byla za poslední dva měsíce v Mexiku zabita.

Mexičtí fanoušci přišli o další oblíbenou hvězdu. Pachatelé v úterý vběhli do restaurace, kde večeřela. Po několika výstřelech z místa činu utekli. Montenegro byla na místě mrtvá. Střelci jsou na útěku.

Za politické názory

Montenegro se na svém kanálu často vyjadřovala k politickým otázkám v zemi a zpívala. Zpěv však nebyl rozhodně tím, co by zapříčinilo její smrt. V minulosti totiž byla obviněna z toho, že pracuje jako vládní informátor a je administrátorem fóra Acapulco, kde se mohou anonymně udávat obvinění proti údajným členům různých gangů.

Druhá slavná oběť

Koncem prosince byl zastřelen mladík Juan Luis Lagunas Rosales, který urazil proslulého drogového bosse El Mencha. V jednom ze svých videí se posilněný alkoholem nechal slyšet: „El Mencho mi může vy*****t.“ A to se lídrovi největšího drogového kartelu Jalisco příliš nelíbilo. Mrtvého ho našli na ulici s osmnácti kulkami v těle.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tomik007 ( 8. února 2018 01:14 )

NASI NA NE KLEKLI - a bylo po ptakach

Bystrozraky ( 7. února 2018 22:44 )

To je zajímavé, tam, v Mexiku, je už 120 000 mrtvých lidí za deset let v drogové válce a nikomu to ani moc nevadí. Nebo ano, páni chartisté? A co vy pane Hermane a svatý biskupe Malý? Řekněte něco, nebo máte taky strach? A co by na to náš otec veškeré spravedlnosti světa, naivní Havel?

Zobrazit celou diskusi
Další videa