Nejděsivější čivava všech dob? Svého majitele snědla, aby přežila

Autor: aba - 
11. 11. 2017
12:42

Příběh neobyčejné americké čivavy jménem Rampelník nadzdvihl celý internet. Na rozdíl od legendární pohádkové postavy, podle které je pes pojmenován, si od páníčka nevzal prvorozené dítě, ale když zemřel, ožral jeho mrtvolu, aby zůstal naživu.

Ve skupině, která se věnuje domácím mazlíčkům, sdílela Tyfanee Fortuna, nová panička malé čivavy, podle jejích slov fascinující příběh Rampelníka, který přežil navzdory osudu.

„Možná že v téhle skupině se konečně najde někdo, kdo ocení jeho činy. Rampelník, to jsou necelé dvě kila lásky a nervózního klepání. Adoptovala jsem ho před rokem z útulku, kde byl, protože jeho první pán zemřel. Než na jeho smrt někdo přišel, uběhlo celkem dost času a on tak snědl svého pána, aby zůstal naživu. Bod za jeho schopnosti přežít.“

Facebookový post se brzy stal velice populárním a lidé začali malou čivavu s nezvykle dlouhýma nohama obdivovat. „Nebyla jsem si jistá, jestli mě ten příběh děsí, nebo jestli chci toho psa obejmout. Ale rozhodně ho teď chci obejmout,“ píše jedna ze čtenářek.

K příběhu se vyjádřili i odborníci na chování psů, podle kterých to bylo pro Rampelníka těžké rozhodnutí. „Nedělá se jim to lehce, jsou to loajální stvoření a takovou věc udělají, jen aby sami nehladověli. Nikdo mu to nemůže dávat za vinu,“ shodují se.

Video: Zuřivý fotbalista vyhodil čivavu Lady (†6) z okna, místo ní má rodina štěňátko Amálku

Video Zuřivý fotbalista vyhodil čivavu Lady (†6) z okna, místo ní má rodina štěňátko Amálku. - Karel Janeček
1080p 720p 360p

Doporučujeme
naidka ( 11. listopadu 2017 21:50 )

sores ( 11. listopadu 2017 16:46 )

Šeredný čokl fuj!

naidka ( 11. listopadu 2017 15:23 )

Snědla ho celého. Tvrdí to i její nová panička až z Ameriky, tak to přece musí být pravda.

naidka ( 11. listopadu 2017 14:05 )

Rampelník je určitě kříženec s buldokem - viz. typické zakřivené nožky a široký postoj - a možná i s něčím vyšším. Žádná čivava, ani ta nejděsivější, by nedokázala sníst celého člověka, tak se Plesku vzpamatujte a těch čivav se tolik nebojte, jsou maličké.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa