„Děv*o!“ Strýc vévodkyně Kate dal manželce pěstí, skončila v nemocnici

Autor: ČTK, var - 
14. října 2017
13:21

Britská policie obvinila strýce vévodkyně z Cambridge z napadení. Gary Goldsmith zbil v noci na sobotu poblíž svého bydliště manželku, která musela být hospitalizována. Policie oznámila, že Goldsmith byl propuštěn na kauci a že k soudu je předvolán na 31. října. Goldsmith je bratr matky vévodkyně Kate a britská média ho pro jeho aféry někdy označují za černou ovci rodiny.

Manželé se podle britského tisku v noci vraceli vozem taxi ze soukromého klubu a Julie-Ann Goldsmithová byla nalezena zraněná před jejich londýnským domem. Pár se podle serveru listu Daily Mail pohádal kvůli Goldsmithově závislosti na kokainu.

Křičel na ni a ona mu dala facku, až mu spadly brýle. Začali s tím, když se pokoušeli odemknout dveře. On se pak otočil a levou pěstí ji zasáhl do obličeje. Ona spadla a narazila hlavou o dlažbu,“ řekl taxikář, který pár k domu přivezl.

Manželka prý hádku začala stížností, že muže neviděla týden, zatímco on si užíval drog s přáteli. „Myslíš si, že jsem hloupá?“ hádala se podle taxikáře žena, načež Goldsmith na ni začal křičet, že je „děvka“.

Byli hrubí i na mě, chlubili se, že za taxíky dají denně 100 liber (2900 Kč). Dovezl jsem je k domu, vystoupili a on mi zaplatil. Když došli ke dveřím, tak to začalo,“ vypověděl taxikář. Goldsmithová byla po hádce ošetřena v nemocnici a už byla propuštěna.

Godsmith si svou nynější ženu vzal v roce 2012, předtím byl ženatý třikrát. Známy jsou jeho aféry s drogami i to, jak se vychloubá kontakty s královskou rodinou.

Video Vévodkyně Kate promluvila o duševním zdraví. - Youtube

victor1 ( 16. října 2017 14:43 )

No moment.Pokud jsem dobře četl,tak mu dala facku až mu spadly brýle.Toto si šlapka ke chlapovi nesmí dovolit i kdyby provedl co cokoliv!Asi se konkubína dívala na starodávné filmy,kde ženské fackovaly chlapy.Bez hlavy,okamžitě!!!

junkiexl ( 15. října 2017 21:12 )

Ted nezbyva, nez doufat, ze jeho geny nezdedi maly George. “ Vevodkyne” pochazi z rodinky docela dobre luzy.

hanka666 ( 14. října 2017 18:07 )

Na anglických serverech se o tomto pánovi mimo jiné dočtete, že kšeftoval ve velkém s drogami a a bílým masem. Jinak z EU pobral dotace na své obchody. Vlastní haciendu cca za 200 milionů na Ibize, má 20 sportovních aut a letní byt v Dominikáně. No neberte to

sores ( 14. října 2017 14:31 )

Boháči už neví co s prachama, tak chlastaj, drogují s děv.kama. Navíc 3x rozvedeného je hodně velké riziko si vzít!takový člověk není v pořádku. Navíc je to do.by.tek a slaboch mlátit ženu!!!

oliiiii3 ( 14. října 2017 14:12 )

Královká rodina, jsou to taky jen lidi. Umírají stejně jako každý z nás.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud