Útok na španělské hranici: Muž křičel „Alláhu Akbar“ a pořezal policistu

Autor: Mii - 
25. 7. 2017
10:39

Na marocko-španělské hranici došlo v úterý dopoledne k potyčce mezi mužem a policií, informuje agentura AFP. Muž, jehož národnost zatím nebyla zveřejněna, za křiku slov „Alláhu Akbar“ (Bůh je velký) napadl nožem jednoho z policistů a poranil mu ruku. Krátce po incidentu byl zatčen.

K útoku došlo v oblasti mezi marockým městem Beni Enzar a španělským městem Melilla. Španělský ministr vnitra Juan Ignacio Zoido věc potvrdil na Twitteru. „Španělská policie zatkla muže, jenž zaútočil na strážníka na hranici u Beni Enzar,“ uvedl Zoido a dodal, že strážník byl lehce zraněn.

Policie nyní věc vyšetřuje. Útočníkovu národnost nezveřejnila, ale mluvil arabsky, píší španělská média. Při útoku volal „Alláhu Akbar“. 

Mellila je společně s Ceutou španělská enkláva v Severní Africe, tyto enklávy uprchlíci často volí jako místo, jak se dostat do Evropy. Mezi uprchlíky a policisty zde dochází ke konfliktům pravidelně.

VIDEO: Nůž použil k útoku i Egypťan, který v Hurghadě pobodal dvě ženy a další tři zranil včetně Češky Lenky

Video Krvavý útok v Egyptě: Mrtvé Němky a pobodaná Češka Lenka, která nakonec zemřela - Twitter, Reuters a Hudba: Streets of Cairo, Studio Fontána, spol. s r.o.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

rockyshowman ( 26. července 2017 16:10 )

Já neposuzuji podle barvy pleti, ale pokud nejsou schopni se přizpůsobit nepatří mezi civilizované lidi. Příroda sama rozhodla v jaké zemi , jaká rasa má bydlet. Jsme civilizovaný národ a nejsme povini žádné líné a degenerované tvory živit. To je zajímavé, že o tom rozhodují lidé, kteří sami parazitují na našem sociálním systému. A domnívám se , že to neziskovky jsou. Takový brajgl nebyl ani za bolševika ! Volte Okomuru, ten v tom udělá pořádek. Jinak budeme vyhubeni!

prycsnima ( 25. července 2017 12:55 )

 Začmouďelej ksindl co má z ču ráka jenom obřízlej pahejl a jeho babice v kukle uříznutý pysky,nepatří do Rvropy.Ať si zůstanou primitivci doma.

Zobrazit celou diskusi
Další videa