Naštvaný zákazník přivedl do banky striptérky: Tak se máte chovat ke klientům

Autor: bk - 
9. července 2017
13:35

Hodně nevšední pracovní den zažili zaměstnanci bankovní pobočky Sberbank v Moskvě. Objevily se tu totiž dvě striptérky, které se za zvuku hudby začaly svlékat a předvádět svou show. Striptérky přivedl nespokojený klient, který chtěl bance originálním způsobem ukázat, jak by se měli její zaměstnanci chovat ke svým klientům. 

Na první pohled to vypadalo, že přišli jen další zákazníci. Do banky vstoupil muž v obleku v doprovodu dvou žen. Po chvíli ale bylo jasné, že mladé ženy si sem opravdu nepřišly zřídit účet. Začaly se vlnit a pomalu ze sebe strhávaly oblečení.

Později se už nahé striptérky dokonce nebály postavit na jednotlivé pulty přepážek. Pracovnice banky jen nevěřícně kroutily hlavou a v jednu chvíli raději odvracely zrak do monitorů svých počítačů, než aby se dívaly na lascivní nahotu před sebou.

Svědek celého incidentu pořídil videozáznam. „Chováte se ke klientům chladným způsobem a bez velkorysosti. Chci vám ukázat, jak byste se měli ke klientům správně chovat,“ říká v nahrávce rázným hlasem muž, jenž striptérky na místo přivedl a kterému banka podle jeho slov způsobila psychické problémy. „Doufám, že si to zapamatuje,“ dodává a sleduje kyselé výrazy bankovních úřednic.

Mluvčí moskevské pobočky Oleg Vlasov ve svém prohlášení uvedl, že klientův problém byl vyřešen ještě před incidentem. Na muže proto podávají stížnost za chuligánství.

Češi volí jen absurdní poplatky

V Česku si do banky zatím striptérky nikdo zřejmě nepřivedl. I tady se lidé ale snaží bojovat proti špatnému servisu a absurditám v poplatcích. V únoru letošního roku proběhl 12. a zároveň poslední ročník ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek. 

Tentokrát mohli lidé vybírat z vítězů předchozích jedenácti ročníků. Zvítězil poplatek za platbu na účet, jenž se stal  „absolutně nejabsurdnějším“ s 267 hlasy. Na druhém místě pak skončil poplatek za nadměrný vklad a pomyslný bronz obdržel poplatek za zadání příkazu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

vosavopruz ( 9. července 2017 20:58 )

škoda že jsem tam nebyl

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud