V Londýně zabíjel terorista (†27) z TV. V parku radikalizoval děti, policie ho přesto nechytila

Autor: shp - 
5. 6. 2017
07:34

Tvář muže (†27), který byl jedním z tří teroristů, jež zabíjeli v Londýně na známém mostě London Bridge, se objevila v televizi! Šlo o dokument o džihádistech ve Velké Británii stanice Channel 4. V něm dokonce terorista vytáhl vlajku ISIS v parku plném lidí. Přesto ho policie ani bezpečnostní složky nezadržely, i když ho měly v hledáčku.

Dokument se vysílal loni a terorista z Londýna v něm vystupoval po boku dvou notoricky známých kazatelů. Na veřejnosti dokonce vytáhli vlajku ISIS, ale policie ani po vysílání proti mužům nezasáhla. Zabitý terorista, který má na rukou krev nevinných, se podle Daily Mailu pokoušel dokonce před dvěma lety zradikalizovat v parku děti a přivést je na stranu radikálního islámu.

Fotogalerie Teror v Londýně: Dodávka vjela na mostě do lidí, útočníci… 70 fotografií

Terorista pocházející z anglického Watfordu se prý sám zradikalizoval sledováním videí islamistických teroristů na youtube. Policie údajně věděla o tom, že se snaží ovlivnit děti ve svém okolí. Nezasáhla však a teroristovo běsnění, kterého se dopustil se dvěma komplici, vyústilo v masakr, při němž zemřelo 7 lidí a 47 dalších jich bylo zraněno. Několik z nich bojuje o život v nemocnici. ISIS se již přihlásil k zodpovědnosti za útok.

Proč bezpečnostní složky nezasáhly, není jasné. Zřejmě ho stále nepovažovaly za nebezpečného. Muž, jehož jméno Daily Mail nezveřejnil, přelstil sousedy v Barkingu, že je slušným mužem a že mu jejich děti mohou věřit. On sám měl totiž podle souseda minimálně dva potomky. Jeho identita bude však brzy odhalena, jelikož server BBC uvedl, že policie ví, kdo útočníci byli a jejich identitu v pondělí zveřejní.

Video 8 minut hrůzy v Londýně: Teroristé „pro Alláha“ bodali lidi do krku - Reuters/Hudebni banka
720p 480p 360p 240p

Vše o útoku v Londýně čtěte ZDE >>>

Doporučujeme
hanka666 ( 20. června 2017 23:17 )

Mě to fascinuje, angláni ví, že je to radikál, ale nepošlou čmouda šupito presto za ostatníma k o z o m rd ama domů, ale pěkně si je tam pěstujou jako na krmníku.

junkiexl ( 5. června 2017 11:50 )

To proto, ze vychodoevropane jsou dobre vzdelani, kriticti a nedaji si jen tak nic libit. Tak je alespon vidi zapadni zamestnavatel. On chce hloupe manipulovatelne ovce. Jeste mu stale nedochazi, ze primitivni analfabeti s velmi nizkym IQ ( podivejte se na svetovou mapu IQ na internetu) na Zapad nejezdi pracovat ci se ucit, ale parazitovat. Nekdy to vypada, ze za tim , ze politici sem tahaji tento druh lidi je nejaky plan. Ale to jsou nepodlozene theorie o komplotech, v tom jsme my vychodoevropane taky mistri ;-).

junkiexl ( 5. června 2017 11:38 )

To je " problem" pravniho statu. Pokud nic trestneho neudelas, tak te nesmi sebrat. Svoboda nabozenstvi a slova. V Izraeli to vyresili tzv. administrativnim vzatim do vazby. Pokud bude islam uznavan jako nabozenstvi a ne jako agresivni inhumanni ideologie, tak se nezmeni nic.

jetuslunicko ( 5. června 2017 11:26 )

třetí příspěvek již zablokována, cenz.-ur.j-a funguje PLESKU SKVĚLE !!!

sores ( 5. června 2017 10:39 )

Ať bílá rasa občanů celé Evropy povolá k zodpovědnosti bílé politiky kteří za toto vše mohou, kdo mlčí tak je spoluviník, nemyslíte!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud