Drama v zábavním parku. 21 lidí v Kalifornii uvízlo 40 metrů nad zemí

Atrakce v zábavním parku v Kalifornii uvěznila návštěvníky na několik hodin vysoko nad zemí.  (Autor: Reprofoto YouTube/Find Out News)
Autor: ČTK, kal - 
31. prosince 2016
12:30

Jednadvacet lidí museli hasiči v jižní Kalifornii zachraňovat z výšky 40 metrů poté, co se jedna z atrakcí v místním zábavním parku porouchala. Někteří z milovníků adrenalinových zážitků strávili na atrakci přes sedm hodin, informoval zpravodajský server BBC.

Více než dvě desítky návštěvníků zábavního parku Knott's Berry Farm nedaleko Los Angeles uvízly na atrakci s názvem Sky Cabin čili Nebeská kabina, která zájemce pomalu dopraví na zčásti uzavřené vyhlídkové terase až do výšky čtyř desítek metrů.

Provozovatelé se porouchané zařízení nejprve snažili opravit, zhruba po třech hodinách neúspěšných pokusů ale zavolali pomoc. Hasiči se další dvě a půl hodiny rovněž snažili o opravu, nakonec ale museli s lidmi po jednom slaňovat na zem.

Knott's Berry Farm je dvanáctým nejnavštěvovanějším zábavním parkem ve Spojených státech. Jeho vedení už oznámilo, že Nebeská kabina zůstane mimo provoz, dokud se nepřijde na příčinu poruchy.

mascula ( 31. prosince 2016 13:23 )

a co my tady s tím?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud