Pod policistkou Lindou se propadla silnice. Pád do obří jámy s autem nepřežila

Autor: Alexandr Božilov - 
6. 12. 2016
14:00

Kuriózní nehoda se odehrála v americkém Texasu. Policejní auto spadlo do obrovské díry, která vznikla uprostřed silnice. Policistka, která zůstala uvězněná uvnitř vozidla, zemřela. Příčiny neštěstí její kolegové vyšetřují.

Policistka Dora Linda Nishiharová byla zrovna mimo službu, když v neděli večer místního času projížděla městem San Antonio v texaském okrsku Bexar. Náhle se však i se svým autem propadla do díry. To by ještě policistka pravděpodobně přežila. Jenže její auto se převrátilo na střechu a následně ho zcela pohltila ledová voda proudící z kanálu pod silnicí.

Do díry spadlo ještě jedno auto, jeho dva pasažéři však měli štěstí. Vozidlo totiž přistálo na vyvýšeném místě a nezapadlo do ledové vody. Ze třímetrové pasti tak nakonec vyvázli jen s lehkými zraněními. Hasiči pak v pondělí ráno obě auta z jámy vytáhli.

Příčiny neobvyklé nehody se vyšetřují

„Modlím se za rodinu, která při této tragédii přišla o svého blízkého,“ uvedl starosta San Antonia Ivy R. Taylor ve svém vyjádření. Nishiharová pracovala pro zdejší úřad šerifa sedm let.

Dora Linda NishiharováDora Linda Nishiharová | 

Proč se z ničeho nic propadl kus silnice, je nyní předmětem vyšetřování. Městský radní Rey Saldana volá po důkladném prozkoumání celé nešťastné události. „Musíme zjistit příčiny toho incidentu, aby se něco podobného už nikdy neopakovalo,“ prohlásil podle CNN Saldana.

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud